• تاریخ: 2019-01-31
  • شناسه خبر: 28047
  • 115 بازدید

لیگ جهانی والیبال نشسته در گنبدکاووس برگزار می‌شود

ارکین نیوز-سرپرست ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اختصاص ۴۰ میلیارد تومان برای احداث مجتمع فرهنگی ورزشی در این شهرستان، گفت: لیگ جهانی والیبال نشسته در گنبدکاووس برگزار می‌شود. حجت‌الله یوسفی عصر امروز در نشس ...

ارکین نیوز-سرپرست ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اختصاص ۴۰ میلیارد تومان برای احداث مجتمع فرهنگی ورزشی در این شهرستان، گفت: لیگ جهانی والیبال نشسته در گنبدکاووس برگزار می‌شود.

حجت‌الله یوسفی عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران اظهارداشت: ۴۶ میلیارد تومان برای ورزش گنبدکاووس در نظر گرفته شده که از این مبلغ ۶ میلیارد تومان برای احداث فاز دوم استادیوم آزادی گنبدکاووس در نظر گرفته شده و ۴۰ میلیارد تومان نیز برای احداث مجتمع فرهنگی ورزشی تخصیص یافته است.

وی افزود: نیاز نخست شهرستان احداث استخر قهرمانی، شیرجه و شنا است که در شمال کشور چنین پروژه ای وجود ندارد و به نظر می رسد می توان به جای مجتمع فرهنگی ورزشی این پروژه را در گنبدکاووس ایجاد کرد. سالن ۶ هزار نفری والیبال و یا احداث خوابگاه ورزشی از دیگر پیشنهادات ما به جای احداث مجتمع فرهنگی ورزشی است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس بیان داشت: یکی از معضلات شهرستان نداشتن هتل برای برگزاری مسابقات کشوری و جهانی است و باید بتوانیم هتلی در خور شان برگزاری مسابقات ورزشی به صورت کشوری و جهانی در گنبدکاووس احداث کنیم.

وی ادامه داد: گنبدکاووس در تیرماه سال ۹۸ میزبان مسابقات لیگ جهانی والیبال نشسته است و در تلاش هستیم تا مسابقات جهانی سپک تاکرا نیز در این شهرستان برگزار شود.

یوسفی گفت: مهمترین کمبود ما در حوزه ورزش عدم استخر دولتی در شهرستان است که در ایام دهه فجر نخستین استخر شنا دولتی کلنگ‌زنی می شود و در یک بازه زمانی ۲ ساله با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس بیان داشت: چند پروژه مهم ورزشی در شهرستان نیمه کاره رها شده بود که هریک بین ۱۰ تا ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند. سالن بانوان و سالن ورزشی حاجی قوشان هریک به مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان و سالن ورزشی داشلی برون به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از پایان بهمن ماه ساخت مجدد آنها آغاز می شود.

وی افزود: در ایام دهه فجر مسابقات قهرمانی هفت سنگ،مسابقات دوچرخه سواری، مسابقات ووشو جوانان شرق گلستان و کاراته نونهالان به همراه برگزاری جشنواره بومی، محلی و همایش پیاده روی در این شهرستان برگزار می‌شود/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست