• تاریخ: 2018-01-03
  • شناسه خبر: 24980
  • 130 بازدید

لیگ برتر والیبال/هاوش گنبد شکست دور رفت مقابل شهرداری ورامین را جبران کرد

ارکین نیوز-تیم والیبال هاوش گنبدکاووس در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور جام شهید حججی در یک بازی پر افت و خیز توانست مهمان خود شهرداری ورامین را با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب کرده و شکست دور رفت در مقابل این تی ...

ارکین نیوز-تیم والیبال هاوش گنبدکاووس در هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور جام شهید حججی در یک بازی پر افت و خیز توانست مهمان خود شهرداری ورامین را با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب کرده و شکست دور رفت در مقابل این تیم را جبران کند.

هاوش گنبد که چهارشنبه شب در سالن المپیک این شهر میزبان شهرداری ورامین بود، در حالی گیم اول بازی را از آن خود کرد که تا امتیاز ۱۶ از مهمان خود ۳ امتیاز عقب بود.

بازیکنان گنبد در ادامه بازی موفق شدند با ارائه یک بازی منسجم و به حداقل رساندن اشتباهات فردی، در نهایت گیم نخست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ به نفع خود به پایان برسانند.

در گیم دوم ، تیم شهرداری ورامین با استفاده از دفاع روی تور و دقت در ضرباتش بازهم توانست از حریف خود فاصله چهار تا پنج امتیازی گرفته و به برد در این گیم امیدوار باشد.

گنبدی ها در سایه حمایت تماشاگران خود موفق شدند از اواسط گیم، کفه بازی را به سود سنگین کرده و در امتیاز ۱۸ بازی را برابر کردند و در ادامه با حفظ برتری خود، این گیم را نیز با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود خود تمام کنند.

با شروع گیم سوم ، تماشاگران گنبدی انتظار یک بازی حساب شده و در نتیجه برد قاطع تیم شهر خود را داشتند اما این شهرداری ورامین بود که با حفظ برتری خود در طول بازی، موفق شد با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ میزبان خود را شکست داده و بازی را به گیم چهارم بکشاند.

گیم چهارم این بازی را می توان زیباترین و در عین حال پرحاشیه ترین بخش این بازی عنوان کرد زیرا کیوان عابدزاده داور این مسابقه دوبار مجبور شد از کارت زرد خود در مقابل بازیکن شماره ۱۸ هاوش و ۸ شهرداری ورامین استفاده کند.

در این گیم، شهرداری ورامین با فاصله فاحش ۱۹ بر ۱۴ از میزبان خود پیش افتاده و امید بسیار برای کشاندن بازی به گیم پنجم داشت ولی هاوش با ارائه یک بازی موفق، توانست در امتیاز ۲۴ بازی را به تساوی کشانده و سرانجام نیز این گیم را با حساب ۲۷ بر ۲۵ به نفع خود به پایان برساند.

این دیدار با قضاوت کیوان عابدزاده به عنوان داور اول و مرتضی علایی به عنوان داور دوم برگزار شد و حسین پورکاشیان به عنوان ناظر سازمان لیگ و حمید حق بین به عنوان ناظر کمیته داوران بر بازی نظارت داشتند و هاوش گنبد توانست نتیجه سه بر یک، شکست دور رفت مقابل شهرداری ورامین را با نتیجه مشابه جبران کند/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست