• تاریخ: 2018-07-24
  • شناسه خبر: 26720
  • 234 بازدید

قهرمانی گلستان درمسابقات تنیس ساحلی کشور /میرزاعلی دوم شد

ارکین نیوز-تیم تنیس استان گلستان بر سکوی قهرمانی مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور در شهرستان بندرگز قرار گرفت. در دومین دوره رقابت های تنیس ساحلی قهرمانی کشور که به مدت ۲ روز در شهرستان بندرگز برگزار شد، تنیس بازانی از اس ...

ارکین نیوز-تیم تنیس استان گلستان بر سکوی قهرمانی مسابقات تنیس ساحلی قهرمانی کشور در شهرستان بندرگز قرار گرفت.

در دومین دوره رقابت های تنیس ساحلی قهرمانی کشور که به مدت ۲ روز در شهرستان بندرگز برگزار شد، تنیس بازانی از استان گلستان در رشته انفرادی به مقام‌های اول و دوم دست یافتند و مازندران و گلستان نیز به صورت مشترک سوم شدند.

این مسابقات به مدت ۲ روز با شرکت ۸ تیم و ۱۷ تنیسور از استان‌های ساحلی مازندران و گلستان در زمین ساحلی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) شهرستان بندرگز برگزار شد و تیم استان گلستان در دو قسمت سینگل و دابل توانست به مقام نخست دست یافت.

در بخش سینگل و انفرادی، فرهان احمد زاده از گلستان مقام نخست، احمد میرزاعلی از گلستان مقام دوم را کسب کردند و اسماعیل غلامرضا‌پور از مازندران و حسینعلی مسعودی از گلستان هم به صورت مشترک سوم شدند.

در بخش دابل یا دو نفره هم مسعود پیروزی و ناصر حق شناس از گلستان مقام اول، احمد میرزاعلی و ناصر حق‌شناس از گلستان مقام دوم را کسب کردند و اسماعیل غلامرضا پورو حسین اطروشی از مازندران و فرهان و شهریار احمدزاده نیز به صورت مشترک سوم شدند.

این رقابت‌ها مقدمات دیدارهای انتخابی تیم ملی بود و در پایان این مسابقات به نفرات برتر جوایز نقدی و لوح قهرمانی اهدا شد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست