• تاریخ: 2016-06-29
  • شناسه خبر: 18926
  • 307 بازدید

قهرمانان و مدال آوران گلستان تسهیلات ایجاد شغل می گیرند

ارکین نیوز- مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: قهرمانان و مدال آوران گلستانی با دریافت تسهیلات یک میلیارد ریالی، صاحب شغل می شوند. بهمن طیبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: توافق نهایی با مدیرعام ...

ارکین نیوز- مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: قهرمانان و مدال آوران گلستانی با دریافت تسهیلات یک میلیارد ریالی، صاحب شغل می شوند.

بهمن طیبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: توافق نهایی با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گلستان انجام شده است و به زودی پرداخت این تسهیلات به مدال آوران مسابقات جهانی و آسیایی آغاز می شود.

وی بیان کرد: نبود شغل ثابت و پایدار، یکی از آسیب های جدی ورزشکاران برای ادامه حضور در ورزش حرفه ای است که امیدواریم با پرداخت این تسهیلات و فراهم کردن زمینه ایجاد شغل پایدار ، این دغدغه بزرگ و موثر ورزشکاران گلستانی برطرف شود.
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: اشتغال یکی از دغدغه های اصلی ورزشکاران ملی پوش گلستان است که باید با تلاش بیشتر، زمینه ایجاد آن برای افزایش انگیزه در بین جوانان مدال آور را فراهم کرد.
طیبی ادامه داد: ورزشکاران قهرمان ومدال آور بخش زیادی از وقت مفید خود را را صرف افتخار آفرینی برای کشور و سربلندی پرچم ایران در رقابت های معتبر برون مرزی می کنند و نداشتن یک شغل و درآمد مستمر ممکن است منجر به کاهش انگیزه و تمایل آنان برای حضور در ورزش حرفه ای و قهرمانی شود.
وی گفت: انتظار قهرمانی از ورزشکارانی که آینده شغلی ندارند و از نظر مالی هم توانمند نیستند، درست نبوده و امیدواریم با اجرای طرح پرداخت تسهیلات یک میلیارد ریالی به ورزشکاران گلستانی ، شاهد رفع نگرانی و دغدغه آنان باشیم.
ورزشکاران گلستانی سال گذشته ۶۹ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی در رشته های انفرادی کسب کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست