• تاریخ: 2019-03-10
  • شناسه خبر: 28313
  • 248 بازدید

قرعه کشی مسکن حجاج حج تمتع ۹۸ انجام گرفت

ارکین نیوز-مراسم قرعه کشی هتلهای حجاج حج تمتع ۹۸ در حضور علی رضا رشیدیان رییس سازمان حج و زیارت، معاونین سازمان حج و زیارت و سرپرست اداره کل اسکان سازمان انجام پذیرفت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ اجاره هتل ها ...

ارکین نیوز-مراسم قرعه کشی هتلهای حجاج حج تمتع ۹۸ در حضور علی رضا رشیدیان رییس سازمان حج و زیارت، معاونین سازمان حج و زیارت و سرپرست اداره کل اسکان سازمان انجام پذیرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ اجاره هتل های مکه مکرمه و مدینه منوره بعد از مشخص شدن ظرفیت کاروان ها و براساس رتبه بندی ایجاد شده انجام می گیرد.

بعد از اجاره هتلها و تعیین گروههای قیمتی و مطابقت آن با درجه بندی هتلها، قرعه کشی اسکان بین گروههای همسان در استانها انجام می گیرد و سهمیه لازم به هر استان بنابر ظرفیت کاروانها و تمهیدات اندیشیده شده ارایه می گردد.

هتلهای کاروانها بر اساس قرعه کشی تخصیص داده می شود ولیکن نام هتلهای محل اقامت بعد از مشخص شدن تاریخ پرواز و تایید آن به کاروان ها اعلام خواهد شد.

هم استانی بودن، هم زبانی و هم فرهنگی از جمله شاخص های اصلی در تخصیص هتل ها به کاروان ها بوده است.

بر اساس استانداردهای تعریف شده سازمان حج و زیارت، هتل های مکه مکرمه در ۷ گروه قیمتی و هتل های مدینه منوره در ۵ گروه قیمتی در نظر گرفته شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست