• تاریخ: 2021-03-27
  • شناسه خبر: 31048
  • 95 بازدید

قدردانی آیت‌الله نورمفیدی از هوشیاری علما، روحانیون و مردم ترکمن‌صحرا/ مسئولان ‌به حادثه گنبدکاووس سریعا رسیدگی کنند

ارکین نیوز-امام جمعه گرگان با اشاره به حادثه چند روز گذشته گنبدکاووس گفت: از همه مردم ترکمن صحرا باید تشکر کرد که تسلیم جوسازی‌ها نشدن و به تحریکات توجه نکردن و نگذاشتند منطقه دچار مشکلات اجتماعی شود. آیت الله سیدکاظم نو ...

ارکین نیوز-امام جمعه گرگان با اشاره به حادثه چند روز گذشته گنبدکاووس گفت: از همه مردم ترکمن صحرا باید تشکر کرد که تسلیم جوسازی‌ها نشدن و به تحریکات توجه نکردن و نگذاشتند منطقه دچار مشکلات اجتماعی شود.

آیت الله سیدکاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه گرگان با اشاره به حادثه چند روز گذشته گنبدکاووس اظهار داشت: من با شنیدن این خبر بسیار متاثر و ناراحت شدم و به مسئولان توصیه کردم که هر چه سریع‌تر به این قضیه رسیدگی شود و نگذارند مشمول مرور زمان شود و مجازات آن شخص هم هر چه قانون و شرع می‌گوید، انجام شود.

نماینده‌ ولی فقیه در گلستان تصریح کرد: خیلی‌ها چه در داخل و چه در بیرون سعی کردن چیزی درست کردن برای رسیدن به مقاصدشان اما جلوی این فتنه گرفته شد.

وی با قدردانی از علما و روحانیون و مردم ترکمن صحرا گفت: از همه مردم ترکمن صحرا باید تشکر کرد که تسلیم جوسازی‌ها نشدند و به تحریکات توجه نکردند و نگذاشتند منطقه دچار مشکلات اجتماعی شود و جلوی توطئه که بیشتر از بیرون تحریک می‌کردند ایستادن و نگذاشتند استان متشنج شود.

امام جمعه گرگان افزود: مقام معظم رهبری نزدیک به ۱۰ سال است که سال را در خصوص مسائل اقتصادی و معیشتی سال نامگذاری کردند و امسال شعار سال را «تولید، پشتیبانی و رفع موانع» نامگذاری کردند.

آیت الله نورمفیدی بابیان اینکه اگر کشور می‌خواهد مشکلاتش برطرف می شود باید به تولید توجه کنیم، یادآور شد: تولید باید گسترش پیدا کند و باید تولیدات ما بتواند با بازارهای جهانی رقابت کند.

وی افزود: تولید الزاماتی دارد و باید پشتیبانی شود و موانع‌ای که به هر شکل و عنوانی بر سر راه تولیدکنندگان قرار دارد برطرف شود.

امام جمعه گرگان خاطرنشان کرد: بانک جهانی پول عنوان کرده که اقتصاد ایران در رتبه هجدهم دنیا قرار دارد و این به معنای این نیست که در زندگی مردم رفاه ایجاد شده ولی نشان می دهد که ایران قابلیت های زیادی در اقتصاد دارد/تسنیم