• تاریخ: 2018-04-05
  • شناسه خبر: 25810
  • 756 بازدید

فریبا صحنه بعنوان رئیس تامین اجتماعی شهرستان آق قلا منصوب شد

ارکین نیوز-در راستای تحقق تاکیدات دولت دوازدهم و استاندار گلستان،یک بانو بعنوان رئیس تامین اجتماعی شهرستان آق قلا معرفی شد. صبح امروز سه شنبه ۱۴ فروردین ماه،آئین تکریم و معارفه رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان آق قلا با ...

ارکین نیوز-در راستای تحقق تاکیدات دولت دوازدهم و استاندار گلستان،یک بانو بعنوان رئیس تامین اجتماعی شهرستان آق قلا معرفی شد.

صبح امروز سه شنبه ۱۴ فروردین ماه،آئین تکریم و معارفه رئیس اداره تامین اجتماعی شهرستان آق قلا با حضور “علی اصغر نیک نیا”مدیر کل تامین اجتماعی استان و معاونین ستادی این سازمان،”امانگلدی ضمیر” فرماندار در محل دفتر نماینده عالی دولت در شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای رئیس قبلی تامین اجتماعی شهرستان،به نگاه ویژه دولت “تدبیر و امید”در خصوص استفاده از توانمندی ها و ظرفیت جوانان و بانوان شاغل در پستهای مدیریتی دستگاههای اجرایی اشاره نموده و افزود:بهره گیری از ظرفیت ها و قابلیت های بانوان شاغل یکی از راهبردهای مدیریتی سازمان های موفق می‌باشد که دولت دوازدهم به این مهم توجه ویژه ای دارد.

وی با اشاره به ضرورت پویایی و تغییر در فضای کار به منظور استفاده از تجربیات و تخصص پرسنل کارآمد ابراز امیدواری کرد تا همسو با رویکردهای دولت در عرصه مدیریتی،به کارگیری بانوان و نیروهای جوان در پست های مدیریتی بتواند راهکاری مناسب در تقویت فرآیندها و شیوه های اجرایی در مسیر بهبود خدمات شده و رضایتمندی مخاطبان سازمانی را سبب شود.

فرماندار شهرستان آق قلا در ادامه به رسالت سازمان تامین اجتماعی در جامعه اشاره کرد و بیان داشت:تامین اجتماعی یک چتر خدمات بیمه ای بر سر آحاد ملت است که در راستای هدف اصلی دولت دوازدهم یعنی تحقق عدالت اجتماعی و حمایت و پشتیبانی از اقشار محروم و کم درآمد جامعه را فعالیت می نماید.

وی با اشاره به ضرورت خدمت‌رسانی به آحاد جامعه در سازمان تامین اجتماعی،گفت:تامین اجتماعی نهادی است که امروز با ۶۰ درصد مردم ایران سرو کار دارد و این گستردگی در ارائه خدمات،ضرورت به کارگیری نیروهای متدین،مومن،متعهد و متخصص را در این سازمان بیش از پیش مورد تاکید قرار می دهد.

نماینده عالی دولت “تدبیر و امید” در شهرستان آق قلا تصریح کرد:این نهاد با توجه به گستره فعالیتی خود در زمره نهادهای خدماتی،اجتماعی قرار دارد که به صورت مستقیم با اقشار مختلف مردم در ارتباط بوده و تامین اجتماعی شهرستان آق قلا نیز در این زمینه تاکنون کارنامه مطلوبی از خود به جای گذاشته است اما خدمت‌رسانی به مردم هیچگاه حد و نهایت ندارد و مدیران می بایست گره گشایی از کار مردم را اولویت همیشگی خویش بدانند.

“ضمیر”،خدمتگزاری به مردم را رسالت اصلی مسئولین و کارکنان دستگاههای اجرایی عنوان کرد و تاکید داشت: لازمه خدمتگزاری،دلسوزی،همدلی، سرعت و دقت در انجام امور محوله می باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات ۱۴ ساله آقای”مهدی ایزدی زاده”تکریم بعمل آمده و سرکار خانم”فریبا صحنه”بعنوان رئیس جدید اداره تامین اجتماعی شهرستان آق قلا معرفی گردید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست