• تاریخ: 2018-11-13
  • شناسه خبر: 27424
  • 225 بازدید

فرمانده ناجا در استان گلستان: مرزنشینان مرزبانان اصلی کشور هستند

ارکین نیوز-فرمانده ناجا گفت: مرزنشینان مرزبانان اصلی کشور هستند. حسین اشتری ظهر امروز در نشست صمیمی فرمانده ناجا با سران طوایف و ریش سفیدان مرزی استان گلستان که در سالن اجتماعات پایانه مرزی اینچه‌برون برگزار شد، اظهار کر ...

ارکین نیوز-فرمانده ناجا گفت: مرزنشینان مرزبانان اصلی کشور هستند.

حسین اشتری ظهر امروز در نشست صمیمی فرمانده ناجا با سران طوایف و ریش سفیدان مرزی استان گلستان که در سالن اجتماعات پایانه مرزی اینچه‌برون برگزار شد، اظهار کرد: هدف ما از بازدید و‌ سفر به استان گلستان آشنایی با مرزنشینان و مشکلات آنها بوده است.
وی ادامه داد: ما بالاترین پشتوانه خودمان در مرز را مرزنشینان می‌دانیم.
فرمانده ناجا گفت: هر جایی که مرزنشینان با ما همراه بودند ماموریت‌ها با کمترین هزینه و بهترین عملکرد اجرا شده و ما معتقد هستیم مرزنشینان مرزبانان اصلی کشور هستند.
اشتری خاطرنشان مرد: نیروی انتظامی در کنار مرزنشینان و در خدمت مرزنشینان هستند و ما به این خدمتگذاری افتخار می‌کنیم.
وی تاکید کرد: هدف ما برقراری امنیت و آرامش در مرز است اما برای این امنیت تنها اقدامات نظامی را در دستور کار نداریم بلکه یکی از اقدامات ما برای رسیدن به امنیت در مرز، حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.

فرمانده ناجا در خصوص رونق بازارچه مرزی اینچه‌برون به عنوان مرز کشور ایران و کشور ترکمنستان تاکید کرد: هر آنچه در توان نیروی انتظامی باشد ما اجرا خواهیم کرد زیرا توسعه اقتصاد داخلی تاکید مقام معظم رهبری است و ما نیز در این راستا با تمام توان کمک خواهیم کرد.
اشتری افزود: توسعه اقتصاد و معیشت مردم به طور قطع باعث رشد و توسعه امنیت خاطر مردم و نظم و امنیت مرز خواهد شد و در این راستا با جدیت موضوعات را پیگیری خواهیم کرد.
فرمانده ناجا گفت: من از وحدت موجود در استان گلستان به خصوص در مناطق مرزنشین استان گلستان که با دقت نظر و همراهی مردم بوده تشکر می‌کنم.
اشتری تاکید کرد: نیروی انتظامی حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم است و در این راستا با تمام وجود در خدمت هستیم و شاهد این مدعا شهدای نیروی انتظامی است.
وی اضافه کرد: در ۸ هزار و ۷۵۵ کیلومتر از مرزهای کشور نیروی انتظامی فعالانه حافظ مرزها است که این افتخاری برای نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز در اقصی نقاط کشور امنیت بسیار خوبی داریم و ایران اسلامی جزیره امن است، تاکید کرد: اینکه گروهک‌های تروریستی برخی اقداماتی انجام می‌دهند دلیل بر ناامنی نیست و یک وجب از خاک ایران اسلامی را نداریم که بگوییم ناامن است و این امر به برکت وحدت و اتحاد مردم و تلاش‌های تمامی نیروهای مسلح رقم خورده است.
اشتری گفت: خدماتی که بعد از انقلاب به مناطق مرزی و محروم داده شده بر کسی پوشیده نیست و امیدوارم مراسم‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب به خوبی برگزار شود و روز به روز شاهد توسعه کشور باشیم/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست