• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۹-۲۷
  • شناسه خبر: 29363
  • 130 بازدید

فرماندار گرگان: صلاحیت ۹۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم تأیید شد

ارکین نیوز-فرماندار گرگان از تأیید صلاحیت بیش از ۹۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا در هیئت‌ اجرایی خبر داد. محمد حمیدی شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگران اظهارداشت: براساس جدول زمانبندی ان ...

139502101059568207600124

ارکین نیوز-فرماندار گرگان از تأیید صلاحیت بیش از ۹۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا در هیئت‌ اجرایی خبر داد.

محمد حمیدی شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگران اظهارداشت: براساس جدول زمانبندی انتخابات مجلس یازدهم ۲۶ آذرماه بررسی صلاحیت داوطلبان به اتمام رسید.

وی گفت: با همکاری مراجع چهارگانه برای پاسخ به استعلام‌ها، صلاحیت ۱۳۰ داوطلب در این حوزه انتخابیه در هیئت اجرایی شهرستان بررسی شد.

به گفته فرماندار گرگان صلاحیت بیش از ۹۰ درصد داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم از این حوزه انتخابیه در هیئت اجرایی تأیید شده است.

وی ادامه داد: کسانی که به هر دلیلی صلاحیت آنان برای حضور در انتخابات برای هیئت‌ اجرایی محرز نشد تا پایان وقت ۲۷ آذرماه به صورت مکتوب به آنان اعلام می‌شود.

حمیدی تأکید کرد: داوطلبانی که به آنان تماس گرفته خواهد شد باید شخصا به فرمانداری گرگان مراجعه کنند و یا در صورت فرستادن نماینده قانونی باید معرفی نامه کتبی از طرف داوطلب داشته باشند.

وی بیان داشت: صلاحیت داوطلبین بر اساس قانون و رعایت حق‌الناس و اسناد معتبر در هیئت اجرایی مورد بررسی قرار گرفته است و این داوطلبان از ۲۷ آذرماه به مدت ۴ روز فرصت دارند در صورت هرگونه اعتراض شکایت خود را شخصا به هیئت نظارت استان تقدیم کنند/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *