• تاریخ: 2018-10-15
  • شناسه خبر: 27238
  • 407 بازدید

فرماندار و شهردار آق قلا و شهردار انبارالوم با حضور در مرکز سامد،پاسخگوی شهروندان خواهد بود

ارکین نیوز-در راستای ارتباط مستقیم با مسئولین،نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا به همراه شهرداران آق قلا و انبار الوم،در مرکز سامد،پاسخگویی شهروندان خواهد بود. “امانگلدی ضمیر”فرماندار شهرستان آق قلا به همرا ...

ارکین نیوز-در راستای ارتباط مستقیم با مسئولین،نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا به همراه شهرداران آق قلا و انبار الوم،در مرکز سامد،پاسخگویی شهروندان خواهد بود.

“امانگلدی ضمیر”فرماندار شهرستان آق قلا به همراه “اماندردی کلته”و”کاظم فرزانه”شهرداران شهرهای آق قلا و انبار الوم،روز سه شنبه ۲۴ مهر ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ ظهر با حضور در مرکز سامد شهر گرگان،آماده پاسخگویی به شهروندان آق قلا در خصوص مسائل و مشکلات آنان خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،صبح امروز شنبه ۲۱ مهر ماه،”امانگلدی ضمیر”در گفتگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان،ارتباط مستقیم شهروندان با مسئولین از طریق مرکز سامد را تبلور عینی مردمی بودن دولت”تدبیر و امید” دانست و افزود:راه اندازی مرکز سامد زمینه و بستری را فراهم کرده است تا شهروندان،مسائل و مشکلات خود را به صورت مستقیم با مسئولین در میان بگذارند.

فرماندار شهرستان آق قلا یکی از اهداف انقلاب اسلامی را فراهم کردن فضای ارتباط راحت بین مردم و مسئولان دانست و ادامه داد:بنای اصلی کار دولت دوازدهم،خدمت صادقانه به مردم است و این حق قانونی مردم است که بتوانند با مسئولان ارتباط مستقیم داشته باشند.

“ضمیر” در خاتمه ی این گفتگو،تصریح کرد:آشنایی با مسائل و مشکلات مردم می تواند مدیران را برای برنامه ریزی های بهتر در حوزه های مختلف یاری دهد تا از این فرصت خدمتگزاری به نحو احسن و در جهت خدمت به نظام و مردم استفاده شود.

مردم عزیز شهرستان آق قلا می توانند از طریق تماس با شماره ۱۱۱ و داخلی ۲ به صورت مستقیم با “امانگلدی ضمیر”فرماندار شهرستان آق قلا ارتباط برقرار نمایند و موضوعات مرتبط با حوزه شهرستان را مطرح نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست