• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19518
  • 452 بازدید

فرماندار جدید شهرستان گنبدکاووس معرفی شد

ارکین نیوز- معاون استاندارگلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس روز یکشنبه در مراسمی با حضور استاندار و جمعی از مسوولان استانی و ائمه جمعه شیعه و سنی و علمای این منطقه معرفی شد. فرمانداران قدیم و جدید گنبدکاووس در این ...

ارکین نیوز- معاون استاندارگلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس روز یکشنبه در مراسمی با حضور استاندار و جمعی از مسوولان استانی و ائمه جمعه شیعه و سنی و علمای این منطقه معرفی شد.

فرمانداران قدیم و جدید گنبدکاووس در این آیین بر لزوم تعامل و همکاری بیشتر مدیران اجرایی و اداری برای خدمت بهتر به مردم تاکید کردند.
محمد حمیدی معاون استاندار گلستان و فرماندار قبلی گنبدکاووس با قدردانی از همراهی و همکاری مردم، مسوولان و علما و روحانیون شیعه و اهل سنت درمدت تصدی فرمانداری ویژه این شهرستان، گفت: مردم گنبدکاووس مستحق خدمت بیشترند.
وی با تشبیه اقوام ساکن درگنبدکاووس به گل های رنگارنگ یک باغ، افزود: مردم شیعه و اهل سنت این شهرستان، سال هاست که با وحدت و تعامل در کنار یکدیگر زندگی می کنند و نقش علما و روحانیون در ایجاد وحدت و تعامل غیر قابل انکار است.
حمیدی ادامه داد: درمدت ۲۸ ماه و هشت روز مسوولیت فرمانداری ویژه گنبدکاووس، تمام خاطراتم جز حادثه تلخ منا که درآن ۳۱ نفر از شهروندان این شهرستان مظلومانه شهید شدند، به واسطه مردم و مسوولان خوب گنبدی، شیرین است.
وی همچنین گزارشی از عملکرد خود در گنبدکاووس ارایه کرد و تکریم مردم و حل مشکلات آنان درحد توان، ایجاد امنیت پایدار، پیگیری احداث جاده موسوم به نفت، پیگیری برای تامین آب شرب مناطق روستایی و شهری، گاز رسانی به روستاها، پیگیری زمین احدث بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی، برگزاری انتخابات سالم و شفاف، مدیریت خرید محصولات پاییزه و تشکیل شورای راهبردی و ارایه ۹ طرح به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان را ازجمله این اقدامات برشمرد.
معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز گفت: فعالیت ها و طرح هایی که در زمان فرماندار قبلی در گنبدکاووس انجام شده به صورت کارشناسی تر و علمی تر ادامه می یابد.
عبدالقدیر کریمی بااشاره به ظرفیت های گنبدکاووس دربخش های مختلف، افزود: مجموعه مدیران اجرایی بایستی با تعامل و همکاری در جهت استفاده بهینه از این ظرفیت ها و توانمند سازی شهرستان تلاش مضاعف نمایند.
وی گفت: درسال پایانی دولت تدبیر و امید قرار داریم و همه مدیران موظفند گزارش عملکرد دولت دربخش های مختلف را به مردم اطلاع رسانی نمایند.
کریمی، تشکیل اتاق فکر یا شورای راهبردی توسعه و استفاده از نقطه نظرات کارشناسان، استفاده از ظرفیت فکری جوانان و نخبگان، توسعه شهرستان درحوزه های مختلف، پیگیری طرح های نیمه تمام و مصوبات سفر ریاست جمهوری، تکریم ارباب رجوع، استفاده از ظرفیت اصحاب رسانه، توسعه سیاسی با استفاده از نقطه نظرات جریان های سیاسی و ارزیابی مستمر عملکرد مدیران را از مهمترین اولویت های کاری خود در گنبدکاووس برشمرد.
دراین جلسه ائمه جمعه شیعه و اهل سنت گنبدکاووس، برخی مدیران کل استان گلستان، فرمانداران، بخشداران، مدیران اجرایی و معتمدان و بزرگان شهرستان های شرق این استان نیز حضور داشتند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۶۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست