• تاریخ: 2019-07-04
  • شناسه خبر: 28643
  • 108 بازدید

فرماندار آق قلا: توسعه روستاها با تلاش دهیاران تدوین شود

ارکین نیوز-‹‹امیر شیر توماج››خواستار تدوین سیمای توسعه روستاها توسط دهیاران شهرستان آق قلا شد. همایش دهیاران شهرستان آق قلا به ریاست‹‹امیر شیر توماج››فرماندار و با حضور‹‹علی نصیبی››مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای است ...

ارکین نیوز-‹‹امیر شیر توماج››خواستار تدوین سیمای توسعه روستاها توسط دهیاران شهرستان آق قلا شد.

همایش دهیاران شهرستان آق قلا به ریاست‹‹امیر شیر توماج››فرماندار و با حضور‹‹علی نصیبی››مدیر کل دفتر امور روستائی و شوراهای استانداری٬اعضای شورای تامین و بخشداران و دهیاران روستاهای بخش مرکزی و وشمگیر در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا٬‹‹امیر شیر توماج››در ابتدای سخنان ضمن تبریک فرا رسیدن دهه کرامت٬میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) و روز ملی دختران٬از بازدید میدانی ۱۵ روستای شهرستان خبر داد و هدف از برگزاری این همایش را آشنائی با دهیاران و استفاده از نقطه نظرات آنان در توسعه روستاهای شهرستان آق قلا بیان کرد.

فرماندار شهرستان آق قلا٬دهیاران را نمایندگان و مجریان سیاست های دولت در روستاها خواند و از آنان خواست با تدوین سیمای توسعه ای روستا٬دغدغه های عمرانی٬مشکلات اجتماعی و راهکاری توانمندسازی و توسعه اقتصادی حوزه های خود را ارائه نمایند.

وی از واریز بخشی از اعتبارات دهیاری ها در چند روز آینده خبر داد و از دهیاران حاضر در این همایش خواست ضمن رعایت آئین نامه و ضوابط مالی٬در ارائه شفاف اقدامات و عملکرد دهیاری جهت پاسخگویی به مردم و دستگاههای نظارتی٬کوشا باشند.

نماینده عالی دولت از راه اندازی میز خدمت و دیدار چهره به چهره با مردم روستاهای شهرستان آق قلا به همراه مسئولین دستگاههی اجرایی خبر داد و مشارکت و تعامل مردم در تلاش مضاعف دولتمردان و خدمت رسانی بیشتر به روستائیان را بسیار تاثیرگذار دانست.

این مقام مسئول گریزی به رویداد مهم سال جاری و برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی داشت و از دهیاران شهرستان آق قلا ضمن رصد تحرکات کاندیدهای احتمالی٬نشست های نامزدهای انتخابات را به فرمانداری و بخشداران گزارش نمایند.

‹‹توماج››در خاتمه سخنان با بیان اینکه‹‹گذر از مشکلات با همدلی و تعامل همگان محقق می شود››خطاب به حاضرین در این همایش گفت:دوره خدمت ما روزی آغاز و روزی به پایان خواهد رسید٬آنچه که باقی می ماند کارنامه عملکرد ما در مدت زمان فعالیت خدمتی است٬با همدلی و تعامل٬تلاش نمائیم تا با گره گشائی مشکلات روستا٬رضایتمندی مردم و خشنودی خداوند را کسب نمائیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست