• تاریخ: 2019-09-04
  • شناسه خبر: 29008
  • 143 بازدید

فرماندار آق قلا:پنج هزار و ۹۵ پرونده متقاضیان مناطق سیل زده به بانک های عامل معرفی شده اند

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”از معرفی پنج هزار و ۹۵ پرونده متقاضیان شهرستان آق قلا جهت برخورداری از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت در مناطق سیل زده خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،ع ...

ارکین نیوز-“امیر شیر توماج”از معرفی پنج هزار و ۹۵ پرونده متقاضیان شهرستان آق قلا جهت برخورداری از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت در مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،عصر روز دوشنبه یازدهم شهریور ماه ٬پانزدهمین جلسه ستاد بازسازی و نوسازی شهرستان آق قلا به ریاست”امیر شیر توماج”فرماندار و با حضور مدیران ادارات٬نهادها و کارشناسان دستگاههای اجرایی عضو ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

“امیر شیر توماج”در این جلسه از ارزیابی ۷ هزار و ۸۹۳ واحد مسکونی سیل زده تاکنون خبر داد و افزود:۴ هزار و ۱۹۱ واحد مسکونی شهری و ۳ هزار و ۷۰۲ واحد در مناطق سیل زده روستائی مورد ارزیابی کارشناسان بنیاد مسکن قرار گرفته اند که دو هزار ۸۹۱ واحد احداثی و چهار هزار و ۴۶۵ واحد تعمیری،تائید نهایی شده اند.

فرماندار شهرستان آق قلا از معرفی پنج هزار و ۹۵ پرونده شهروندان مناطق سیل زده جهت برخورداری از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت به بانک های عامل خبر داد و افزود:یکهزار و ۲۱۷ پرونده احداثی٬دو هزار و ۴۶۸ واحد مسکونی تعمیری و یکهزار و ۴۱۰ پرونده متقاضیان معیشتی به بانک های عامل جهت بهره مندی از تسهیلات و کم های بلاعوض دولت در مناطق سیل زده معرفی شده اند.

رئیس ستاد بازسازی و نوسازی شهرستان آق قلا خواستار تسریع در پرداخت کمک های بلاعوض و تسهیلات شهروندان سیل زده از مدیران بانک های عامل شد و از انعقاد قرار داد سه هزار و ۵۳۷ پرونده تا کنون خبر داد و گفت:یکهزار و ۷۹۹ پرونده تعمیری،۸۱۶ واحد مسکونی احداثی و ۹۲۲ پرونده معیشتی متقاضیان مناطق سیل زده شهرستان آق قلا موفق به انعقاد قرار داد در بانک های عامل شده و از تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت استفاده نموده اند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست