• تاریخ: 2018-12-23
  • شناسه خبر: 27633
  • 143 بازدید

فرمانداران بندر ترکمن، مراوه تپه و گرگان در حوزه جوانان رتبه برتر را کسب کردند

ارکین نیوز-استاندار گلستان در چهل ویکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان از فرمانداران شهرستان‌ها و مدیران کل فعال در حوزه جوانان تقدیر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان، چهل و یکمین جلسه ستاد ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان در چهل ویکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان از فرمانداران شهرستان‌ها و مدیران کل فعال در حوزه جوانان تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان گلستان، چهل و یکمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان گلستان با حضور استاندار گلستان برگزار شد.
استاندار گلستان در پایان این جلسه از فرمانداران برخی از شهرستان‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی که در حوزه جوانان با محوریت ستاد ساماندهی امور جوانان اقدامات برجسته و ارزنده‌ای را انجام دادند تقدیر کرد.

در این راستا فرمانداران شهرستان‌های گرگان، مراوه‌تپه و بندرترکمن، مدیران کل تبلیغات اسلامی گلستان، فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، آموزش و پرورش استان و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان مورد تقدیر قرار گرفتند.
1545558496_dsc02115
استاندار گلستان در این جلسه به ضرورت توجه تمامی مدیران بر حوزه جوانان و ارائه راهکار و پیشنهاد عملی در هر جلسه توسط تعدادی از دستگاه‌های اجرایی برای برنامه‌ریز و اجرای پیشنهاد مطرح شده در استان و ارائه به ستاد مرکزی تاکید کرد.
1545558414_dsc02110

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست