• تاریخ: 2016-07-04
  • شناسه خبر: 19104
  • 1,822 بازدید

علی نصیبی به سمت مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان منصوب شد

ارکین نیوز-با حکم دکتر صادقلو استاندار گلستان ،علی نصیبی مشاور استاندار و رییس حوزه مشاوران جوان استانداری به سمت مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان منصوب شد. وی طی ده سال از ۸۲ تا ۹۲ کارشناس و مسئول واحد در ...

ارکین نیوز-با حکم دکتر صادقلو استاندار گلستان ،علی نصیبی مشاور استاندار و رییس حوزه مشاوران جوان استانداری به سمت مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان منصوب شد.

وی طی ده سال از ۸۲ تا ۹۲ کارشناس و مسئول واحد در دفاتر شهری و روستایی استانداری فعالیت نموده و اکنون به این سمت منصوب گردید.

بعد از انتصاب مرحومه خانم مرجان نازقلیچی به عنوان اولین فرماندار زن در استان گلستان از جامعه توانمند زنان ترکمن به مسئولیت فرمانداری بندرترکمن که بازتاب بسیار مثبتی دراستان گلستان و ترکمن صحرا و نیز کشور ایجاد کرد، انتصاب علی نصیبی به عنوان مشاور استاندار در امور جوانان را نیز می توان یکی از شایسته ترین انتصاب های استاندار قلمداد کرد.

نصیبی متولد سال ۱۳۵۵ گرگان می باشد که دارای تحصیلات کارشناسی ارشد مطالعات منطقه ایست و همچنین از فعالین فرهنگی استان گلستان و مدیر یکی از قدیمی ترین وبلاگهای گرگان بوده که با محوریت توسعه به روز می شود.

@ارکین نیوز این انتصاب شایسته را به مهندس نصیبی تبریک گفته و آرزوی توفیق بیش از پیش برای این مدیر توانا دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست