• تاریخ: 2018-06-23
  • شناسه خبر: 26506
  • 188 بازدید

علی اکبر نصیری:ساعت ۱۳ تا ۱۷ پیک مصرف برق در گلستان است

ارکین نیوز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: سال گذشته یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان طرح تشویقی به مشترکان بخش صنعت، کشاورزی، تجاری و اداری پرداخت کردیم. مهندس علی اکبر نصیری در جمع خبرنگاران افزود: این پاد ...

ارکین نیوز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان گفت: سال گذشته یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان طرح تشویقی به مشترکان بخش صنعت، کشاورزی، تجاری و اداری پرداخت کردیم.

مهندس علی اکبر نصیری در جمع خبرنگاران افزود: این پاداش به بخش هایی پرداخت شد که میزان مصرف برق آنها نسبت به سال قبل از آن کم شده و با ما قرارداد امضاء کردند. امسال نیز مشوق هایی برای بخش های صنعت، کشاورزی، تجاری و مشترکین خانگی که با ما همکاری دارند در نظر گرفتیم.

وی خاطرنشان کرد: امسال با توجه به کمبود منابع آب در کشور با مشکل تامین برق مواجه هستیم به طوری که در سطح کشور حدود ۵ هزار مگاوات کمبود تولید داریم.

نصیری با اشاره به اینکه پیک مصرف در استان گلستان بین ساعت ۱۳ تا ۱۷ است، گفت: از مردم می خواهیم تا حد امکان در این ساعات از لوازم پر مصرف مانند اتو، ماشین لباسشویی، جارو برقی و ماشین ظرفشویی استفاده نکنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان از مشترکین خواست، لوازم سرمایشی خود را بین دما ۲۳ تا ۲۶ درجه تنظیم کنند.

وی تصریح کرد: در صورت صرفه جویی مردم گلستان، سهمیه قطعی برق به استان ما داده نمی شود و شاهد قطعی برق در گلستان نخواهیم بود/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست