• تاریخ: 2016-07-09
  • شناسه خبر: 19207
  • 1,912 بازدید

عظیم گوگ گنبدی در اردوی ارمنستان استقلال تهران

ارکین نیوز-سرمربی تیم استقلال تهران یک فوتبالیست گنبدی را به اردوی این تیم در ارمنستان دعوت کرد. عظیم گوگ فوتبالیست جوان و با آتیه گلستان پس از دو سال حضور در تیم امیدهای استقلال تهران ،از سوی علیرضا منصوریان سرمربی استق ...

ارکین نیوز-سرمربی تیم استقلال تهران یک فوتبالیست گنبدی را به اردوی این تیم در ارمنستان دعوت کرد.

عظیم گوگ فوتبالیست جوان و با آتیه گلستان پس از دو سال حضور در تیم امیدهای استقلال تهران ،از سوی علیرضا منصوریان سرمربی استقلال همراه با باریکنان بزرگسال این تیم در اردوی ایروان کشور ارمنستان حاضر شد. پس از جدایی حنیف عمران زاده از استقلال، منصوریان توجه ویژه ای به مدافع گلزن و خلاق تیم امید داشته و به احتمال قوی، در این فصل در بین بازیکنان دفاعی این تیم قرار خواهد گرفت.

اردوی تیم فوتبال استقلال که از ۱۴ تیر آغاز شده است تا ۲۵ این ماه در ارمنستان ادامه دارد و در صورت توافق دو بازی دوستانه نیز در این اردو برگزار می شود.

عظیم گوگ متولد ۵ بهمن ۱۳۷۴ گنبدکاووس است و سابقه بازی در عقاب گنبد و زیر نظر مربیانی همچون محمود سیدی، قدیر غفاری و جبار دولو را در کارنامه دارد.

گنبد علاوه بر اینکه پایتخت والیبال ایران محسوب می شود، فوتبالیست های ارزنده ای را به فوتبال ایران تقدیم کرده است که از سردار آزمون مهاجم جوان تیم روستوف روسیه وتیم ملی می توان به عنوان شاخص ترین آنها نام برد.
ایرنا

  • طعنه - 2016-07-10 در 9:00 ق.ظ

    امیدواریمکه عظیم گوگ که واقعا در فوتبال زحمتهای زیادی ومشقتهای فراوانی را تحمل وبا پشتکار وتلاش دوچندان خود به این مرحله رسیده به حق خود در این فوتبال برسد البته باتوجه به /توجه ویژه منصوریان به جوانان در فوتبال این امر دور از دسترس نخواهد بود//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست