• تاریخ: 2018-09-27
  • شناسه خبر: 27120
  • 191 بازدید

عبدالحی آخوند میرزاعلی: حادثه تروریستی اهواز نشان دهنده عجز و ضعف دشمنان است

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت: حادثه تروریستی اهواز نشان از عجز و ضعف دشمنان کوردل در برابر اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران است. به گزارش مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند عبدالحی میرزاعلی ضمن محکوم کردن ...

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت: حادثه تروریستی اهواز نشان از عجز و ضعف دشمنان کوردل در برابر اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند عبدالحی میرزاعلی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی شهر اهواز گفت: این اتفاقات نه تنها در اراده ملت ایران در حرکت به سمت آرمان‌های انقلاب تردید ایجاد نمی‌کند بلکه خون تازه‌ای به رگ‌های انقلاب تزریق می‌کند و موجب تثبیت و تحکیم انقلاب و یاس و ناامیدی دشمنان می‌شود.

وی تصریح نمود: امروز در حالی در چهلمین سال انقلاب قرار داریم که علی رغم همه توطئه ها و دسیسه های دشمنان در عرصه های مختلف طراحی های آنها یکی پس از دیگری خنثی شود و به فضل الهی در حال حاضر انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد.

مشاور استاندار گلستان در امور اهل سنت با تاکید براینکه، به خاک و خون کشیدن مردم بیگناه و نیروهای امنیتی در هیچ جای دنیا و برای هیچ ملتی پذیرفته نیست، اظهار کرد: مردم دنیا بدانند وقوع حوادث تروریستی خللی در اراده استکبار ستیزی ایران اسلامی ایجاد نمی کند و وحدت میان ملت را در مقابل توطئه های دشمنان افزایش می دهد.

امام جمعه اهل سنت آق قلا گفت در ادامه افزود: وقوع چنین حوادث غمبار که قلب ملت ایران را به درد آورد باعث وحدت بیشتر در شرایط حساس کنونی شده است.

وی ادامه داد: ملت ایران با قدمهایی استوار به حرکت پرافتخار خود در صیانت از انقلاب اسلامی ادامه داده و تردیدی به خود راه نخواهد داد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست