• تاریخ: 2020-04-23
  • شناسه خبر: 29697
  • 222 بازدید

عبدالحی آخوند میرزاعلی: تلاش بی وقفه مدافعان سلامت موجب شگفتی جهانیان شده است

ارکین نیوز-امام جمعه آق قلا گفت:تلاش بی وقفه مدافعان سلامت موجب شگفتی جهانیان شده است. وی افزود: بسیج مردمی و تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت برای ریشه کن شدن کرونا موجب شگفتی جهانیان شده است و با توجه به ایام سخت کرونایی ...

ارکین نیوز-امام جمعه آق قلا گفت:تلاش بی وقفه مدافعان سلامت موجب شگفتی جهانیان شده است.

وی افزود: بسیج مردمی و تلاش شبانه روزی مدافعان سلامت برای ریشه کن شدن کرونا موجب شگفتی جهانیان شده است و با توجه به ایام سخت کرونایی و در آستانه ماه مبارک رمضان یاری رسان اقشار کم درآمد جامعه باشیم.

به گزارش مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، «آخوند عبدالحی میرزاعلی» در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب برای “پویش همدلی و برای هم بودن” برای یاری رسانی به اقشار کم درآمد در روزهای سخت کرونایی گفت: لازم و ضروری است با توجه به ایام سخت کرونایی و در آستانه ماه مبارک رمضان یاری رسان اقشار کم درآمد جامعه باشیم.

امام جمعه آق قلا تصریح کرد: در توصیه های رهبر معظم انقلاب بر این امر تاکید شده بود که “خوب است که یک رزمایش گسترده‌ای در کشور به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان و فقرا که این اگر اتّفاق بیفتد، خاطره‌ی خوشی را از امسال، در ذهن ها خواهد گذاشت.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گلستان ضمن تقدیر مجدد از همه مسئولان، نیروهای درمانی و پزشکی و آحاد مردم منطقه که برای قطع شیوع ویروس کرونا تلاش کردند، خاطر نشان کرد: اقدامات هوشمندانه رهبر معظم انقلاب بیش از پیش در ایجاد وفاق و همدلی مردم عزیز کشورمان در کنار خدمتگزاران دولت و عرصه سلامت، شایسته تقدیر می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست