• تاریخ: 2020-03-12
  • شناسه خبر: 29585
  • 142 بازدید

طیبی: قطع زنجیره ویروس کرونا با همت همگانی/تعطیلی مسابقات و سالن های ورزش تا اطلاع ثانوی

ارکین نیوز:مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت:قطع زنجیره ویروس کرونا با همت همگانی حاصل می شود. بهمن طیبی افزود: تلاش و همکاری تمامی دستگاه ها و همت مردم امیدواریم زنجیره این بیماری به زودی قطع شود و آرامش به کشور ما بازگرد ...

ارکین نیوز:مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت:قطع زنجیره ویروس کرونا با همت همگانی حاصل می شود.

بهمن طیبی افزود: تلاش و همکاری تمامی دستگاه ها و همت مردم امیدواریم زنجیره این بیماری به زودی قطع شود و آرامش به کشور ما بازگردد.

وی در خصوص انجام اقدامات پیشگیرانه در ادارات ورزش و جوانان در راستای همکاری با ستاد پیشگیری از ویروس کرونا اظهار کرد: به منظور کمک به قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا در اداره کل ورزش و جوانان استان و تمامی ادارات شهرستان های استان گندزدایی صورت گرفته است و همچنین کارکنان اداره کل نیز به منظورتشخیص افرادی که علائم بیماری را دارند غربالگری شده اند.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان ادامه داد: تمامی اماکن ورزشی دولتی وبخش خصوصی و همچنین تمامی مسابقات ورزشی سراسر استان نیز به منظور حفظ سلامت ورزشکاران و مربیان لغو گردیده است و همچنین در سالن های ورزشی سراسر استان سم زدایی صورت گرفته است.

طیبی ادامه داد: بازرسان و تیم های نظارتی این اداره کل در سراسر استان با همکاری مسوولین ورزش و جوانان در شهرستان ها به صورت دقیق دستورالعمل های صادره در حوزه ورزش را رصد می کنند و در صورت مشاهده تخلف برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی همچنین افزود: به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری محلول ضدعفونی کننده دست در دسترس کارکنان قرار گرفته است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: از سمن ها و تشکل های مردم نهاد نیز خواسته شده است برای ترویج نکات بهداشتی و همچنین انجام اقدامات پیشگیرانه تمام تلاش خود را بکار گیرند و از طریق فضای مجازی و راه های دیگر در جهت آگاهی بخشی و کمک به حفظ آرامش جامعه تلاش کند.

طیبی در پایان تاکید کرد: بر اینکه در شرایط بحرانی کنونی حفظ آرامش و رعایت موارد توصیه شده مهمترین عامل بر غلبه این ویروس است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست