• تاریخ: 2017-12-26
  • شناسه خبر: 24891
  • 261 بازدید

طیبی:گلستان بهترین شرایط اقلیمی را برای رشته های دوچرخه سواری کوهستان دارد

ارکین نیوز-مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: استان گلستان بدلیل وجود جنگل ها و کوه های متنوع، بهترین شرایط اقلیمی را برای رشته های دوچرخه سواری کوهستان دارد. دکتر بهمن طیبی در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان گلستا ...

ارکین نیوز-مدیر کل ورزش و جوانان گلستان گفت: استان گلستان بدلیل وجود جنگل ها و کوه های متنوع، بهترین شرایط اقلیمی را برای رشته های دوچرخه سواری کوهستان دارد.

دکتر بهمن طیبی در مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان گلستان که با حضور خسرو قمری رئیس فدارسیون دوچرخه سواری برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های ۴ سال گذشته در هیات دوچرخه سواری استان و شهرستان ها، اظهار کرد: رئیس هیات ورزشی به دنبال بدست آوردن جایگاه نیست و در راه خدا و برای مردم و ورزش کار می کند.

وی با بیان اینکه عمده هزینه ورزش قهرمانی بر عهده خود ورزشکار است، افزود: با اینکه هیات، فدارسیون و اداره کل ورزش و جوانان به ورزشکاران کمک می کنند اما اعتبارات آنها محدود است و ورزشکار باید بداند که برای ورزش قهرمانی نیاز است از خودش مایه بگذارد و تلاش کند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به اینکه دوچرخه سواری رشته پر هزینه ای است، گفت: تشکیل هیات رئیسه قوی عاملی مهم در پیشرفت است.

طیبی تصریح کرد: ساخت یک پیست دوچرخه سواری حدود ۳۰ میلیارد تومان هزینه دارد که تامین این مقدار اعتبار مشکل است، لذا ما باید از فضاهای جانبی ادارات در این رشته ورزشی استفاده کنیم.

وی بیان کرد: در حال بررسی هستیم تا با استفاده از تمامی ظرفیت ها، تور بین المللی دوچرخه سواری را در استان برگزار کنیم/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست