• تاریخ: 2018-01-25
  • شناسه خبر: 25223
  • 169 بازدید

طیبی:مدیریت کامل کورس‌های گلستان به استان واگذار شد

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: با تفاهم‌نامه‌ای که به تازگی با فدراسیون سوارکاری منعقد کردیم، مدیریت کامل کورس‌ها به استان گلستان واگذار شد. بهمن طیبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به‌ حواشی که در ماه‌ ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: با تفاهم‌نامه‌ای که به تازگی با فدراسیون سوارکاری منعقد کردیم، مدیریت کامل کورس‌ها به استان گلستان واگذار شد.

بهمن طیبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به‌ حواشی که در ماه‌های گذشته درباره برگزاری کورس‌های سوارکاری، دوپینگ اسب‌ها و موضوعات مرتبط دیگر ایجاد شده‌ بود، اظهار داشت: همه این اتفاقات برای این بود که مدیریت کورس از استان گرفته شود.

وی افزود: پس از ۲ سال تلاش مستمر و پیگیری‌های مسئولان، تفاهم‌نامه‌ای بین فدراسیون و هیئت سوارکاری گلستان بسته شد که دغدغه استان را برای مدیریت کورس‌ها و مجموعه‌های سوارکاری برطرف کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان ادامه داد: در این موضوع ۲ بحث مورد تأکید قرار داشت که نخست باید مدیریت مجموعه در اختیار استان قرار داشته باشد و موضوع دیگر هم این است که منابع مالی و نفع‌ و‌ ضرر آن هم نباید از استان خارج شود که هر دو مبحث در تفاهم‌نامه‌ای که منعقد کردیم، گنجانده شده‌است.

وی درباره اینکه مدت واگذاری مدیریت مجموعه و کورس‌های سوارکاری به گلستان چندساله است، گفت: براساس قانون باید هر سال مزایده برگزار شود اما فدراسیون سوارکاری به این نتیجه رسیده‌است که مدیریت مجموعه باید در اختیار استان گلستان باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: هیئت شهرستان‌ها در کمیته اجرایی مسابقات کورس مشارکت داده خواهند شد و همه هزینه های برگزاری مسابقات مانند آزمایش دوپینگ‌، عوامل انتظامی و اجرایی به صورت مستقیم توسط هیئت سوارکاری شهرستان پرداخت خواهد شد.

وی اظهار کرد: همه درآمدهای حاصل از برگزاری کورس اسبدوانی به حساب هیئت سوارکاری استان گلستان واریز خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست