• تاریخ: ۱۳۹۹-۰۱-۰۹
  • شناسه خبر: 29640
  • 134 بازدید

ضمیر: مراوه تپه رتبه اول غربالگری ویروس کرونا در گلستان را کسب کرد

ارکین نیوز- فرماندار مراوه تپه اظهار کرد: ۹ فروردین ۹۹ شهرستان مراوه تپه در غربالگری ویروس کرونا کووید ۱۹ با ۹۷ درصد غربالگری رتبه اول استان را کسب کرد . امانگلدی ضمیر افزود: به همت بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان و ...

index

ارکین نیوز- فرماندار مراوه تپه اظهار کرد: ۹ فروردین ۹۹ شهرستان مراوه تپه در غربالگری ویروس کرونا کووید ۱۹ با ۹۷ درصد غربالگری رتبه اول استان را کسب کرد .
امانگلدی ضمیر افزود: به همت بهورزان شبکه بهداشت و درمان شهرستان و با یاریگری بسیج و دهیاران و شوراهای اسلامی شهرستان مراوه تپه تا عصر نهم فروردین ،۹۷ درصد جمعیت ۶۷ هزار نفری مراوه تپه (تعداد ۶۵۲۹۱ نفر) غربالگری شدند .

وی تصریح کرد:در این پایش بیمار یابی تعداد ۲۹ نفر که خطر ابتلا( یا علایم ابتلا ) را داشتند، شناسایی شده و برای مراقبت بیشتر به مراکز بهداشتی و درمانی معرفی شدند.

فرماندار شهرستان مرواه تپه از کسانی که با این غربالگری، پیشگیری و شناسایی زود هنگام همکاری کردند تقدیر نمود.

  • نعیم - ۱۳۹۹-۰۱-۱۳ در ۸:۰۴ ق.ظ

    ضمیر هر جا برود از اینگونه شعارهای آماری هم وجود دارد اما در عمل مردم چیزی رو حس نمی کنند ( خاصیت (توانایی) ضمیر فقط در آمارهای صوری دادان خلاصه میشود) عملکرد این اقا را در سیل اخیر در شهرستان آق قلا دیده ایم ( سیل دم درخونه های مردم آومده بود ایشون می فرمودند: همه چیز خوب است وهیچ مشکلی وجود ندارد!)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *