• تاریخ: 2019-02-14
  • شناسه خبر: 28161
  • 179 بازدید

ضرورت تکمیل سریعتر اطلاعات برای ودیعه گذاران حج تا پایان بهمن ۸۵

ارکین نیوز-سازمان حج و زیارت اعلام کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده برای حج تمتع ۹۸ تمامی دارندگان قبوض ودیعه گذاری تا پایان بهمن ماه سال ۱۳۸۵ می بایست نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه حج تمتع اقدام نمایند. ب ...

ارکین نیوز-سازمان حج و زیارت اعلام کرد: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده برای حج تمتع ۹۸ تمامی دارندگان قبوض ودیعه گذاری تا پایان بهمن ماه سال ۱۳۸۵ می بایست نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه حج تمتع اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت، در متن اطلاعیه این سازمان آمده است: با حول و قوه الهی و با عنایت به فراهم شدن مقدمات برگزاری مراسم حج تمتع سال ۱۳۹۸ برای حضور عزتمندانه زائرین عزیز کشورمان در این مراسم عبادی و سیاسی، برنامه‌ریزی برای تشرف دارندگان قبوض ودیعه‌گذاری علی‌الحساب حج تمتع که تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۸۵ در شعب بانک ملی ایران اقدام نموده‌اند فراهم گردیده است.

از اینرو چنانچه هر یک از ودیعه‌گذاران محترم، تاکنون اقدام لازم برای بروزرسانی و تکمیل اطلاعات خود ننموده‌اند ضروری است همه این عزیزان به ویژه دارندگان قبوض ثبت نامی تا تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۸۵ ، در اسرع وقت با مراجعه به سامانه reserve.haj.ir اقدام لازم بعمل آورند.

نحوه و چگونگی انجام مراحل بعدی انتخاب و ثبت نام در کاروانهای مورد نظر ان شاء الله در دهه اول اسفند ماه سالجاری اعلام خواهد شد؛ بدیهی است درصورت عدم اقدام لازم توسط مشمولین تشرف در مهلت مقرر یاد شده ، این سازمان اولویتهای اسفند ماه سال ۱۳۸۵ به بعد را بصورت روزشمار فراخوان خواهد نمود.

سایر جزئیات تکمیلی در اطلاعیه‌های بعدی به اطلاع واجدین شرایط خواهد رسید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست