• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۱-۳۱
  • شناسه خبر: 28481
  • 101 بازدید

صدور پروانه ساختمان در مناطق سیل‌زده رایگان است

ارکین نیوز-معاون عمرانی بنیاد مسکن کشور گفت: صدور پروانه ساختمان در مناطق سیل‌زده رایگان بوده و سیمان مورد نیاز ساخت خانه های جدید در این مناطق هم به مقدار نیاز و رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد. محمدرضا شاملو جمعه در ...

n83284627-72974849

ارکین نیوز-معاون عمرانی بنیاد مسکن کشور گفت: صدور پروانه ساختمان در مناطق سیل‌زده رایگان بوده و سیمان مورد نیاز ساخت خانه های جدید در این مناطق هم به مقدار نیاز و رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد.

محمدرضا شاملو جمعه در مراسم آغاز بازسازی واحدهای مسکونی آسیب دیده از سیل شهرستان گمیشان اظهار داشت: همچنین برای اطمینان از رعایت کلیه شاخص های فنی و کارشناسی و استانداردهای معماری در ساخت وساز، بنیاد مسکن بر کلیه مراحل ساخت این خانه ها نظارت کرده و خدمات فنی و مهندسی ارایه می کند.
وی بیان کرد: باید از تجارب سیل در برنامه ریزی های بعدی استفاده کرده و از ساخت خانه هایی با استحکام پایین و مصالح غیراستاندارد جلوگیری کنیم.
شاملو با اشاره به پیشروی آب در منطقه گمیشان در دهه هفتاد اظهار داشت: اگر از تجارب گذشته به درستی استفاده می شد، امکان کاهش خسارت ها به میزان قابل توجهی وجود داشت.
وی به وام های قابل پرداخت به سیل زدگان برای ساخت مسکن اشاره کرد و گفت: این تسهیلات قرض الحسنه بوده و با کارمزد چهار درصد به متقاضیان پرداخت می شود/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *