• تاریخ: 2020-07-29
  • شناسه خبر: 29983
  • 234 بازدید

صابرکاظمی:بازی مقابل ستارگان والیبال دنیا بیادماندنی است

ارکین نیوز-صابر کاظمی در سن ۱۹ سالگی به تیم ملی دعوت شد، اما آسیب دیدگی زودهنگام وی را مدتی از صحنه دور نگه داشت، جوان بلندبالا و چپ دست و ۲۰۴ سانتی متری شهرستان والیبال خیز آق قلا از یک خانواده والیبالی است؛ شهری که مرد ...

ارکین نیوز-صابر کاظمی در سن ۱۹ سالگی به تیم ملی دعوت شد، اما آسیب دیدگی زودهنگام وی را مدتی از صحنه دور نگه داشت، جوان بلندبالا و چپ دست و ۲۰۴ سانتی متری شهرستان والیبال خیز آق قلا از یک خانواده والیبالی است؛ شهری که مردمش والیبال را خوب بازی می کنند.

✅ از آسیب رهایی پیدا کرده اید، اوضاع چگونه پیش می رود؟
👈در جریان بازی با تیم ملی پایم به شدت آسیب دید و وقتی که به زراعت بانک ترکیه رفتم در اثر فشار تمرینات بکلی شکست و جراحی کردم. حالا شرایط خوبی دارم.

✅ از دعوت به تیم ملی بگوئید، اتفاق عجیبی نبود؟
👈 بله، پیارسال یک ست مقابل ایتالیا در ارنج قرار گرفتم و بعد مقابل برزیل فیکس بازی کردم، واقعا تیم های قدری بودند و برای من بازی مقابل ستارگان بزرگ والیبال دنیا یک سورپرایز به یادماندنی است.

✅سعید معروف هم هوایت را داشت؟
👈 آقاسعید هوای همه جوانان را دارد، او بزرگ تیم ماست.

✅چه شد که دیگر به ترکیه برنگشتید؟
👈 من در زراعت بانک ذخیره بودم ولی دوست داشتم در سال المپیک به تیمی بروم که بازی کنم و دیده شوم، البته از اسلوونی ترکیه و بلغارستان پیشنهاد داشتم ولی ترجیح دادم که در کشورمان جلوی دید مربیان باشم.

✅الان هم که در فولاد سیرجان ایرانیان بازی می کنید؟
👈 بله، یک باشگاه خوب و حرفه ای است و امکانات خوبی دارد، من با تیم کاله (شمس) بودم، به اعتقاد من هر دو باشگاه عالی هستند.

✅الگوی شما در پُست قطر پاسور چه بازیکنی است؟
👈 من الگویی ندارم و می خواهم خودم باشم، خوشبختانه در حال حاضر بازیکن ارزشمندی چون پوریا یلی و امین اسمعیل نژاد را در قطر پاسور داریم که بسیار خوب هستند، من خودم را رقیب آنها نمی دانم ولی تمرین می کنم تا دوباره به تیم ملی برسم، خوشبختانه در تیم فولاد سیرجان زیر نظر یک مربی باشخصیت و آگاه یعنی آقای تندروان تمرین می کنم که هم مربی من است و هم داداش بزرگ من.
گفت و گو: روابط عمومی هیات والیبال استان گلستان