• تاریخ: 2015-08-08
  • شناسه خبر: 6962
  • 855 بازدید

شهردار آق قلا ؛ مدیری انتقادپذیر و حامی خبرنگاران

ارکین نیوز – شهردار آق قلا در پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان رسانه ای تبریک گفت. امروز ۱۷ مرداد روز خبرنگار است ، روزی که به نوعی تمامی مدیران و مسئولان سعی می کنند از خبرنگاران تجلیل و دلجویی کنند ، مدیرا ...

ارکین نیوز – شهردار آق قلا در پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان رسانه ای تبریک گفت.
امروز ۱۷ مرداد روز خبرنگار است ، روزی که به نوعی تمامی مدیران و مسئولان سعی می کنند از خبرنگاران تجلیل و دلجویی کنند ، مدیرانی که در طی سال ، شاید با کوچکترین تیتر و مطلب خبرنگاران برآشفتند و حتی تهدید به محاکمه و شکایت کردند.
شاید امروز روز مناسبی برای گله کردن نباشد ولی باید این نکته را یادآوری کنیم که تنها مدیری شهرستانی که در شهر آق قلا ، هیچ وقت از انتقاد سایت ها و مقالات روزنامه نگاران ناراحت نشد و موضع گیری نکرد و حتی بیان مشکلات مردم در رسانه ها را حق یک خبرنگار و مردم دانست ؛ شهردار مردمی آق قلا بود .
عبدالرشید قرنجیک مدیری که با سعه صدر تمام ، به انتقاد خبرنگاران توجه می کند و آگاهی بخشی این قشر خدوم را در جهت پیشرفت و شکوفایی و معرفی شهر لازم می دانست که این موضوع در پیام تبریک شهردار آق قلا به مناسبت روز خبرنگار نیز مشهود است.
به احترام شهردار فهیم آق قلا و به احترام تمامی خبرنگاران

  • ناصر توسلی - 2015-08-08 در 4:54 ب.ظ

    روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران از جمله مدیریت سایت ارکین نیوز تبریک می گوییم. امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق و موید باشند. از شهردار مردمی آق قلا که گاهی از مخاطبان مطالب اعتراض آمیز ما نیز بوده به خاطر این تحمل ، بزرگواری و بردباری و صبوری شان کمال تشکر را داریم. موفق و پیروز باشید. با احترام : ناصر توسلی

  • شهروند - 2015-08-08 در 10:43 ب.ظ

    با عرض سلام خدا کنه مردمی باشه تا مردمی نما.ایشون………جانم بچه های فارس زبان خودمون،با احترامی که برای ترکمنها دارم.خدا کنه استعفاش قبول شه.شهردار فقط آرخی.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست