• تاریخ: 2018-02-18
  • شناسه خبر: 25488
  • 295 بازدید

صعودسوادکوه بادرخشش بازیکنان آق قلایی به پلی آف زیرگروه باشگاههای باشگاهای کشور

ارکین نیوز-مسابقات زیر گروه والیبال باشگاههای کشور در منطقه شمال با قهرمانی تیم شهدای سوادکوه و با درخشش والیبالیست های آق قلایی به پایان رسید. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،ابراهیم بزمونه،حامد نظری و بهزاد کاظمی از آق قلا ...

ارکین نیوز-مسابقات زیر گروه والیبال باشگاههای کشور در منطقه شمال با قهرمانی تیم شهدای سوادکوه و با درخشش والیبالیست های آق قلایی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،ابراهیم بزمونه،حامد نظری و بهزاد کاظمی از آق قلا در معیت تیم سوادکوه با غلبه بر حریفان خود در مراحل اول و دوم توانستند با مربیگری احد ارمشی به مرحله پلی آف زیرگروه والیبال باشگاه های کشور راه یابند.

ابراهیم بزمونه بازیکن خوش اخلاق و خوش استیل آق قلایی این تیم، سطح بازیهای زیرگروه را بسیار بالا عنوان نمود و افزود:این مسابقات از سطح بازیهای دسته اول هم‌بالاتر بوده و بازیکنان لیگ برتری نیز حضور دارند.

وی افزود:تیم شهدای سواد کوه همان تیم میدان آق قلا بوده که از لیک یک کنار گذاشته شد و ما هم با آن تیم با مربیگری ارمشی در زیر گروه کشور شرکت کردیم..

لازم به ذکر است که برای تیم شهدای سوادکوه یا همان میدان سابق احمد ایری مدیرعامل این باشگاه به همراه احد ارمشی مربی با دانش گنبدی زحمات زیادی کشیده بودند که حاصل این زحمات نتایج درخشان این تیم می باشد که جای تقدیر دارد.

ارکین نیوز و ورزش صحرا برای این نام آوران والیبال صحرا و آق قلا آرزوی موفقیت دارد…

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست