• تاریخ: 2018-02-14
  • شناسه خبر: 25443
  • 578 بازدید

شنیده ها از مسیر جدید قطار تغییرات مدیران

ارکین نیوز-با آمدن دکتر سیدمناف هاشمی در استانداری گلستان شاهد تغییر برخی مدیران بودیم و درحال حاضر قطار تغییرات مدیریتی غرب و شرق استان را طی نموده و در حال گذار به سوی مرکز استان و شهرهای گرگان و آق قلا می باشد. از این ...

ارکین نیوز-با آمدن دکتر سیدمناف هاشمی در استانداری گلستان شاهد تغییر برخی مدیران بودیم و درحال حاضر قطار تغییرات مدیریتی غرب و شرق استان را طی نموده و در حال گذار به سوی مرکز استان و شهرهای گرگان و آق قلا می باشد.

از اینرو زمزمه هایی نیز مبنی بر تغییر فرمانداران این دو شهر در محافل غیر رسمی بگوش می رسد. در عین حال با توجه به پراکندگی اخبار و شنیده ها فعلا هیچ چیز قابل پیش بینی و استناد نبوده ؛ علی ایحال برخی شنیده ها در خصوص شهرستان آق قلا را مرور می کنیم :
شنیده ها از تغییر احتمالی بالاترین مقام اجرایی شهرستان در آینده نزدیک خبر می دهند و حتی در این زمینه نام چند گزینه نیز سرزبان هاست. بابا آل هوز که در حال حاضر ریاست امور مالیاتی شهرستان را عهده دار می باشد و سوابقی همچون عضویت شورای شهر آق قلا،شهردار آق قلا و ریاست اداره دارایی بندرترکمن را در کارنامه دارد.این انتخاب با توجه به اشراف نامبرده به امور شهرستان و بومی بودن وی، دور از ذهن نیست. عبدالرشید قرنجیک، با توجه به تجارب ارزشمند وی در سمت شهردار آق قلا محتمل بنظر می رسد .گزینه احتمالی دیگر رحمت ا…اونق است که درحال حاضر معاونت آموزشی اداره آموزش و پرورش آق قلاست.

برخی از شنیده ها نیز حاکی از احتمال تعیین برخی از نیروهای غیر بومی برای فرمانداری را دارد که در این زمینه اسامی متعددی هم مطرح شده است، همچنین رایزنی و تلاش معاونت فعلی و بخشدار نیز برای دستیابی به این جایگاه بگوش می رسد.
.
از سوی دیگر در پی سفر اخیر معصومه ابتکار معاون امورزنان رئیس جمهور و حضور وی در آق قلا و دیدار با بانوان فرهیخته ترکمن و مباحث مطرح شده در زمینه ی نگاه مثبت دولتمردان برای تصدی ۳۰ درصد مناصب دولتی توسط زنان توانمند ، امیدهای بانوان فعال ترکمن نیز برای طرح گزینه ی بانوی ترکمن برای تصدی آتی مقام ارشد اجرایی در این شهرستان بیشتر شده است و شنیده ها از برخی رایزنی ها در این زمینه نمود جدی این قضیه را نشان می دهد.

شایان ذکر است کثرت مکاتبات و دیدارهای متعدد با مسئولین ارشد استان در سطوح گوناگون ، انتشار یادداشت و تحلیل های فراوان توسط برخی از افراد (بزعم خود سیاسی) در فضای مجازی ، نشان از بروز و تقویت انواعی از سهم خواهی ها توسط افراد و جریاناتی محدود و خاص دارد که عرصه تصمیم گیری و انتخاب را بر متولیان امر ، دشوار خواهد نمود/
ترکمن سسی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست