• تاریخ: 2019-08-21
  • شناسه خبر: 28965
  • 174 بازدید

شناسایی و دستگیری اعضای باند قاچاق مشروبات الکلی خارجی در بندرترکمن

ارکین نیوز-دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن گفت: اعضای باند قاچاق مشروبات الکلی در شهرستان بندرترکمن استان گلستان شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش روابط عمومی دادگستری گلستان، علیرضا مزیدی اظهارداشت: ۳ عضو باند قا ...

ارکین نیوز-دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن گفت: اعضای باند قاچاق مشروبات الکلی در شهرستان بندرترکمن استان گلستان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری گلستان، علیرضا مزیدی اظهارداشت: ۳ عضو باند قاچاق مشروبات الکلی در شهرستان بندرترکمن استان گلستان شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن گفت: اعضای این باند ، مشروبات الکلی را از راه دریا از یکی از کشورهای همسایه وارد استان می کردند.

وی افزود: سرکرده این باند ، با پرداخت پول به صاحبان چند قایق موتوری ، از راه دریا مشروبات الکلی را وارد و پس از جاسازی در ساحل این شهرستان به تدریج در استان توزیع می‌کرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بندرترکمن اظهار کرد: تا کنون ۴ نفر از اعضای این باند با کمک ماموران گمنام امام زمان (عج) شناسایی شده اند که ۳ نفرشان دستگیر و یک نفر دیگر تحت تعقیب است.

وی گفت: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر همدستان این متهمان ادامه دارد.

به گفته مزیدی تاکنون از این افراد بیش از یک‌هزار بطری انواع مشروبات الکلی خارجی کشف و ضبط شده است/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست