• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۷-۱۷
  • شناسه خبر: 24084
  • 57 بازدید

شروع شیرین گنبدی ها در لیگ برتر والیبال

ارکین نیوز-والیبالیست های تیم ایرانیان گنبد کاووس در مقابل شهرداری ارومیه به برتری رسیدند. تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبد کاووس در اولین هفته لیگ برتر والیبال توانست در خانه با نتیجه ۳ بر یک تیم شهرداری ارومیه نایب قهرما ...

34392

ارکین نیوز-والیبالیست های تیم ایرانیان گنبد کاووس در مقابل شهرداری ارومیه به برتری رسیدند.

تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبد کاووس در اولین هفته لیگ برتر والیبال توانست در خانه با نتیجه ۳ بر یک تیم شهرداری ارومیه نایب قهرمان دو دوره لیگ برتر والیبال را شکست دهد.

تیم کارت اعتباری ایرانیان گنبد کاووس در اولین حضور خود در لیگ برتر مورد استقبال بی نظیر گنبدی ها قرار گرفت و طبق معمول در ورزشگاه ۳ هزار نفری المپیک گنبدکاووس جای سوزن انداختن نبود.

طبق برنامه قرار بود این بازی راس ساعت ۱۶ برگزار شود اما بازی با یک ساعت تاخیر آغاز شد.

در ست اول شاگردان جبار قوچان نژاد بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و تیم ایرانیان گنبدکاووس با نتیجه ۲۵-۲۰ این ست را با پیروزی به اتمام برساند.

تیم ایرانیان ست دوم را نیز تماشاگر پسند آغاز کرد و پیشتاز مسابقه بود در انتهای ست دوم تعدادی از چراغ های سالن به دلیل مشکل فنی خاموش شده بود و به این دلیل بازی دقایقی متوقف شد. در ادامه ست دوم هم بانتیجه ۲۵-۱۹ به نفع تیم ایرانیان گنبد کاووس به پایان رسید.

در ست سوم بازی تیم ایرانیان کیفیت لازم را نداشت و تماشاگران از نوع بازی تیمشان رضایت نداشتند و این ست را تیم ایرانیان با نتیجه ۲۵-۱۹به شهرداری ارومیه واگذار کرد.

در ست چهارم تیم ایرانیان ابتدا از حریف خود عقب بود اما بعد از امتیاز سیزده به بازی برگشت و توانست با نتیجه ۲۵-۲۰ شهرداری ارومیه را شکست دهد و در پایان بانتیجه ۳بر یک اولین پیروزی خانگی خود را در اولین هفته لیگ برتر بدست آورد/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *