• تاریخ: 2015-08-29
  • شناسه خبر: 7571
  • 602 بازدید

سیمای گلستان وگلایه های مردم بخش وشمگیر

ارکین نیوز -با وجود برگزاری کلیه مراسمات (ملی مذهبی) بطور گسترده در بخش وشمگیر خصوصاً مراسم معنوی تشییع شهدای گمنام در انبارالوم صدا و سیما در خصوص پخش مراسم عملکرد بسیار ضعیفی از خود داشته است. اهالی بخش وشمگیر شهرستان ...

ارکین نیوز -با وجود برگزاری کلیه مراسمات (ملی مذهبی) بطور گسترده در بخش وشمگیر خصوصاً مراسم معنوی تشییع شهدای گمنام در انبارالوم صدا و سیما در خصوص پخش مراسم عملکرد بسیار ضعیفی از خود داشته است.
اهالی بخش وشمگیر شهرستان آق قلا از عملکرد سیمای گلستان از پوشش ندادن فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی که در شهر انبارالوم و بخش وشمگیر انجام می شود به شدت گلایه دارند و معتقدند: در این بخش و به خصوص در مرکز بخش یعنی شهرانبارالوم مراسمات فرهنگی و اجتماعی بسیاری انجام می شود ولی متاسفانه انعکاس کارهای فرهنگی این بخش در مرکز صدا و سیمای استان بسیار ضعیف می باشد.
بر همین اساس تعدادی از جوانان این بخش که از عدم انعکاس مراسم باشکوه و کم نظیر استقبال از شهدای غواص در شهر انبارالوم به شدت ناراحت و گله مند هستند با انتشار پیامهایی در شبکه های اجتماعی خواستار ارسال پیامهای اعتراضی به معاونت سیمای استان گلستان شده اند.
متن پیام:
اعتراض جمعی از جوانان بخش وشمگیر درخصوص پخش نامطلوب مراسمات مذهبی و ملی این بخش, با وجود برگزاری کلیه مراسمات (ملی مذهبی) بطور گسترده در بخش وشمگیر خصوصاً مراسم معنوی تشییع شهدای گمنام در انبارالوم صدا و سیما در خصوص پخش مراسم عملکرد بسیار ضعیفی از خود داشته است. لطفاًمتن فوق را به شماره پیامک ۳۰۰۰۰۱۷۲ معاونت سیما استان گلستان ارسال نمائید.
صحرا نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست