• تاریخ: 2018-11-04
  • شناسه خبر: 27376
  • 199 بازدید

سن سبلی،حسینی،آذر و تماجزه قهرمان مسابقات والیبال ساحلی سه نفره کارگران کشورشدند

ارکین نیوز- تیم گلستان یک به مقام قهرمانی نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی سه نفره کارگران کشور، انتخابی تیم ملی دست یافت؛ گنبدکاووس درشرق گلستان میزبان این مسابقات بود. در بازی نهایی این دوره از مسابقات که عصر روز شنبه ...

ارکین نیوز- تیم گلستان یک به مقام قهرمانی نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی سه نفره کارگران کشور، انتخابی تیم ملی دست یافت؛ گنبدکاووس درشرق گلستان میزبان این مسابقات بود.

در بازی نهایی این دوره از مسابقات که عصر روز شنبه درمجموعه ورزشی کارگران شهر گنبدکاووس برگزار شد، تیم گلستان با نتیجه ۲ بر صفر تیم مازندارن را شکست داد و به مقام قهرمانی رسید.

تیم گلستان (گنبدکاووس) در دیدار پایانی مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور انتخابی تیم ملی با بازیکنان بومی خود یعنی ‘ابراهیم سن سبلی، سیدامید حسینی، عبدالله آذر و محمد تماجزه’ در دو گیم پیاپی با نتایج ۲۱ بر ۱۲ و ۲۱ بر ۱۶ بر تیم مازندران غلبه کرد.

تیم مازندران نیز با بازیکنانی به نام های ‘بهزاد محمودی، حسین آرموئی، محمد غلامی و بهروز مصطفی نژاد’، با قبول شکست در برابر تیم گلستان به مقام دوم این دوره از مسابقات دست یافت.

همچنین در دیدار رده بندی نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور انتخابی تیم ملی و قبل از دیدار نهایی، تیم خراسان رضوی با نتیجه ۲ بر یک مقابل تیم یزد به پیروزی رسید و به مقام سوم دست یافت.

در نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور انتخابی تیم ملی که از روز گذشته (جمعه) آغاز شد و عصر امروز به پایان رسد، ۱۳ تیم از ۱۱ استان کشور در قالب سه گروه سه تیمی و یک گروه چهار تیمی حضور داشته و با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات که به صورت سه نفره برگزار می شود، از استان های گیلان، مازندران، یزد، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، سمنان، آذربایجان شرقی، تهران، قزوین و سه تیم از گلستان بودند.

به گزارش ایرنا، در مراسم اهدای مدال و کاپ قهرمانی به تیم های اول تا سوم و نیز تجلیل از تیم چهارم این مسابقات مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، رییس هیات ورزش های کارگری، رییس هیات والیبال و برخی مدیران کل این استان به همراه فرماندار ویژه، برخی مسئولان، چهره های ورزشی بالاخص پیشکسوتان والیبال گنبدکاووس و سرمربی و مدیرعامل باشگاه شهرداری این شهر حضور داشتند.

حمید حق بین دبیر انجمن والیبال کارگران کشور و بیژن خراسانی نایب رییس فدراسیون کارگری از دیگر چهره های حاضر در این دوره از مسابقات بودند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست