• تاریخ: 2019-02-28
  • شناسه خبر: 28240
  • 268 بازدید

نورقلی پور:وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون سوارکاری را برکنار کند

ارکین نیوز-نماینده مردم غرب گلستان در واکنش به سخنان رئیس فدراسین سوارکاری در توهین به قوم تورکمن گفت: وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون سوارکاری را برکنار کند. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ رامین نورقلی ...

ارکین نیوز-نماینده مردم غرب گلستان در واکنش به سخنان رئیس فدراسین سوارکاری در توهین به قوم تورکمن گفت: وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون سوارکاری را برکنار کند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌های ایران؛ رامین نورقلی پور افزود: بدون توجه به اینکه سخنان منتسب به آقای دکتر خلیلی ریاست فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران در چه موقعیت مکانی و زمانی بیان شده و چگونه دست به دست گردیده است، آنچه مسلم است این فایل صوتی دل مردم ترکمن را به سختی آزرده است.

نورقلی پور افزود: باعث تاسف بسیار می باشد که ایشان در قامت یکی از مسئولین، با استفاده از ادبیاتی بسیار سخیف و نژاد پرستانه ترکمنها را مورد تاخت و تاز خود قرار داده که هر شنونده نا آشنا با موقعیت شغلی وی، بی گمان ایشان را از دشمنان قسم خورده قوم ترکمن تصور خواهد کرد.

وی ادامه داد: با توجه به هماهنگیهای صورت گرفته، انشاالله روز شنبه یازدهم اسفندماه ۹۷ طی جلسه فوق العاده مجمع نمایندگان استان گلستان به بررسی موضوع پرداخته و خواسته ما از وزیر محترم ورزش و جوانان برکناری ایشان خواهد بود.

نماینده مردم غرب گلستان تاکیدکرد: قطعا توهین ایشان مورد پیگیری جدی ما نمایندگان قرار خواهد گرفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست