• تاریخ: 2018-03-06
  • شناسه خبر: 25618
  • 315 بازدید

سرمربی سابق تیم ملی والیبال مدیر استعدادیابی هاوش گنبد شد

ارکین نیوز- سرمربی سابق تیم ملی جوانان و نوجوانان، مدیریت استعدادیابی باشگاه والیبال هاوش گنبدکاووس را در دست گرفت. «یویتسا ست­کوویچ» شامگاه یکشنبه با حضور در هیئت والیبال گنبدکاووس با مدیران باشگاه هاوش قرارداد همکاری ا ...

ارکین نیوز- سرمربی سابق تیم ملی جوانان و نوجوانان، مدیریت استعدادیابی باشگاه والیبال هاوش گنبدکاووس را در دست گرفت.

«یویتسا ست­کوویچ» شامگاه یکشنبه با حضور در هیئت والیبال گنبدکاووس با مدیران باشگاه هاوش قرارداد همکاری امضا کرد.

ست­کوویچ قرار است به عنوان مدیر استعدادیابی والیبال شهرستان گنبدکاووس با هیئت والیبال شهرستان و باشگاه لیگ برتری هاوش همکاری داشته باشد.

مراسم معارفه این مربی صربستانی که سابقه هدایت تیم های والیبال جوانان و نوجوانان ایران و کسب مقام قهرمانی جهان در مکزیک را در کارنامه خود دارد، با حضور رئیس ورزش و جوانان گنبدکاووس، مدیرعامل باشگاه هاوش و جمعی از پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان به همراه برخی مدیران این شهرستان برگزار شد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی هاوش گنبدکاووس و رئیس هیات والیبال این شهرستان نیز در سخنانی قرارداد ست کوویچ را با این باشگاه و هیات والیبال شهرستان دو ساله دانست و گفت: فعالیت این مربی نامدار بیشتر در زمینه استعدادیابی رده سنی نوجوانان و جوانان خواهد بود.

مهدی محمدی بابیان اینکه فعالیت این مربی از ۱۵ فروردین ۹۷ در گنبدکاووس آغاز می شود، از همه مربیان و بازیکنان و پیشکسوتان والیبال این شهرستان خواست از این فرصت در رشد و توسعه حرفه ای این رشته استفاده کنند.

وی افزود: در گنبدکاووس افزون بر ۲۰ کانون والیبال با یک هزار نوآموز فعال است که همه می توانند در کلاس های آموزشی ست کوویچ شرکت کنند.

به گفته محمدی، والیبال گنبدکاووس این ظرفیت را دارد که در تمام رده های سنی در لیگ برتر تیم داشته باشد و به دیگر باشگاه ها بازیکن بدهد.

لازم به ذکر است تیم هاوش گنبدکاووس در فصل جاری رقابت های لیگ برتر حضور داشت و با قرار گرفتن در رتبه هشتم به مرحله پلی آف صعود کرد اما با شکست مقابل تیم مدعی بانک سرمایه از راه یابی به مراحل بالاتر بازماند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست