• تاریخ: 2018-06-27
  • شناسه خبر: 26532
  • 243 بازدید

سردار آزمون «مسی» آسیاست/ «سردار» سرمایه آینده فوتبال ماست

ارکین نیوز-نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه «سردار آزمون» را باید مسی آسیا دانست، گفت: او سرمایه آینده فوتبال ماست. قره‌جه طیار با اشاره به برخی انتقادات صورت گرفته به عملکرد «سردار آزمون» با ...

ارکین نیوز-نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه «سردار آزمون» را باید مسی آسیا دانست، گفت: او سرمایه آینده فوتبال ماست.

قره‌جه طیار با اشاره به برخی انتقادات صورت گرفته به عملکرد «سردار آزمون» بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال ایران در فضای مجازی و برخی اهانت‌ها به وی، گفت: امروز همه ما وظیفه داریم از تیم ملی فوتبال کشورمان حمایت کرده و با تمام وجود این نسل جوان فوتبال را برای سالهای آتی و مسابقات بعدی با روحیه روانه میدان کنیم.

وی با بیان اینکه بنده به نمایندگی از مردم گنبدکاووس و از سوی بسیاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حمایت خود را از «سردار آزمون» و عملکرد او اعلام می‌کنم، افزود: «سردار آزمون» بهترین گلزن تیم ملی در سالهای اخیر است و نمی‌توان با برخی تخریب‌های ناآگاهانه این افتخارات را کتمان کرد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه «سردار آزمون» افتخار فوتبال کشورمان است، خاطرنشان کرد: «سردار» را باید به عنوان سرمایه ملی دانست و با توجه به جوان بودن او مانع از دلسردی و تخریب روحیه او شویم.

طیار با بیان اینکه سردار در بسیاری از بازی‌های ملی موجب شادمانی و لبخند ملت ایران شده است، ادامه داد: همه ما گل‌های زیبا و دیدنی سردار آزمون را که موجب راهی شدن تیم ملی بدون نگرانی و استرس به جام جهانی شد به یاد داریم و آن را فراموش نخواهیم کرد.

وی «سردار آزمون» را مایه مباهات همه گنبدی‌ها دانست و اضافه کرد: امروز او به عنوان یک بازیکن خوب و با کیفیت در سطح بین‌المللی به عنوان «مسی» آسیا معروف شده است و صحیح نیست که بدون اطلاعات و آنالیز فنی از وی به صورت ناجوانمردانه انتقاد کرد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه توهین و تخریب برخی افراد انگشت شمار به «سردار آزمون» نمی‌تواند در روحیه بالای او برای خدمت به ملت و اعتلای پرجم کشورمان تاثیری بگذارد، تصریح کرد: باید بر این نکته تاکید کنیم که «سردار آزمون» در زمین فوتبال مجری دستورات کادر فنی است.

طیار با اشاره به اینکه امروز فوتبال به عنوان یکی از بزرگترین سرگرمی‌های جوانان کشورمان تبدیل شده است، گفت: همه باید به این نکته توجه کنند که همین بازی‌های تیم ملی فوتبال در جام جهانی به چه میزان در افزایش شور و نشاط اجتماعی مردم تاثیر مثبت گذاشته و به طور کلی فوتبال چقدر بر کاهش آسیب‌های اجتماعی تاثیر می گذارد.

وی با بیان اینکه امیدواریم این بازیکنان جوان و باانگیزه بتوانند تا سالها برای ایران اسلامی افتخارآفرینی کنند، اظهار کرد: همه ما باید همواره به جوانانی که با تمام وجود برای اهتزاز پرچم مقدس کشورمان و اعتلای نام این کشور عزیز تلاش می کنند افتخار کنیم/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست