• تاریخ: 2021-06-09
  • شناسه خبر: 31282
  • 252 بازدید

سردار آزمون آقای گل مهاجمان گلزن تیم ملی

ارکین نیوز-مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه در بازی‌های یک سال اخیر موفق شد چهار بار برای تیم ملی گلزنی کند و درمیان نفرات حاضر در اردوهای این تیم به عنوان آقای گل شناخته شود. به گزارش “ورزش سه”، یکی ا ...

ارکین نیوز-مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه در بازی‌های یک سال اخیر موفق شد چهار بار برای تیم ملی گلزنی کند و درمیان نفرات حاضر در اردوهای این تیم به عنوان آقای گل شناخته شود.

به گزارش “ورزش سه”، یکی از خصیصه های بارز تیم ملی ایران در دوره جدید بازی های هجومی و گلزنی مهاجمان این تیم است. ملی‌پوشان ایران در پنج دیدار اخیر موفق شدند ۱۳ بار دروازه رقبا را باز کنند و در این میان ده گل توسط مهاجمان حاضر در اردوهای تیم ملی به ثمر رسید.

نکته قابل توجه درباره این مطلب اینکه آمار ارائه شده درباره گلزنهای تیم‌ملی به مانند گلساز ها از پنج دیدار تحت هدایت دراگان اسکوچیچ استخراج شده است و بازی های تیم ملی فوتبال ایران پس از دوران مارک ویلموتس مورد آنالیز قرار گرفته است. قطعا پس از پایان بازی های تیم ملی در مرحله اول مقدماتی جام جهانی، درباره آمارهای کلی از ابتدا تا انتهای بازی های مقدماتی مطالبی منتشر خواهد شد.

 

سردار آزمون – ۴ گل زده

یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال ایران با چهار گلی که در بازی‌های تیم ملی در یک سال اخیر به ثمر رساند موفق خود را به عنوان آقای گل فعلی تیم ملی معرفی کند. سردار آزمون در بازی های تیم ملی برابر ازبکستان، یک بار، برابر سوریه، یک بار و در دیدار حساس برابر بحرین دو بار موفق شد دروازه حریفان را باز کند و حالا سهم ۴ گل از ۱۳ گل تیم ملی داشته باشد.