• تاریخ: 2016-07-09
  • شناسه خبر: 19222
  • 1,193 بازدید

سرباز ترکمن در راه وطن به شهادت رسید

ارکین نیوز-رئیس پلیس شهرستان گرگان گفت: سرباز وظیفه امید گرکز صبح امروز هنگام پاکسازی مناطق آلوده شهرستان گرگان در درگیری با اشرار به شهادت رسید. سرهنگ رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: سرباز وظی ...

ارکین نیوز-رئیس پلیس شهرستان گرگان گفت: سرباز وظیفه امید گرکز صبح امروز هنگام پاکسازی مناطق آلوده شهرستان گرگان در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

سرهنگ رضا عسگری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گرگان اظهار داشت: سرباز وظیفه ناکام امید گرکز ساکن روستای قلاجیق شهرستان آ‌ق‌قلا در هنگام انجام وظیفه در درگیری با ارازل و اوباش با ضربه چاقو مصدوم و جان خود را از دست داد.

وی افزود: این سرباز وظیفه در حال ماموریت پاکسازی مناطق جرم خیز در پارک افسران گرگان بود که در درگیری با اشرار از ناحیه قلب مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود که پس از انتقال به بیمارستان حکیم جرجانی فوت کرد.

رئیس پلیس شهرستان گرگان تصریح کرد: اراذل پس از این درگیری، با موتور نیروی انتظامی از محل متواری شدند و تلاش‌های برای شناسائی این افراد آغاز شده است.

  • ترکمنها - 2016-07-10 در 9:03 ق.ظ

    باتسلیت به خانواده محترم این سرباز فداکار/امید ان است که عاملان این جرم باپیگیریهای مستمر پلیس دستگیر وبه مجازات برسند//

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست