• تاریخ: 2018-02-10
  • شناسه خبر: 25407
  • 281 بازدید

مشاور استاندار در امور اهل سنت؛ حضور در راهپیمایی۲۲بهمن حمایت قاطع مردم از انقلاب است

ارکین نیوز-سخنران ویژه ۲۲بهمن در بندرترکمن گفت: حضور مردم همیشه در صحنه نشان از حمایت قاطع آنان از انقلاب اسلامی است چرا که این انقلاب برای مردم ما آرامش و امنیت را به ارمغان آورده است. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهر ...

ارکین نیوز-سخنران ویژه ۲۲بهمن در بندرترکمن گفت: حضور مردم همیشه در صحنه نشان از حمایت قاطع آنان از انقلاب اسلامی است چرا که این انقلاب برای مردم ما آرامش و امنیت را به ارمغان آورده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی امام جمعه آق قلا و مشاور استاندار در امور اهل سنت در مراسم باشکوه راهپیمایی غرور آفرین ۲۲بهمن در بندرترکمن با اشاره به حضور پرافتخار ملت ایران در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: اتحاد مثال زدنی ملت همواره موجب خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی شده است.

وی افزود: انقلاب اسلامی یکی از ماندگارترین انقلابهای جهان شد و این به واسطه اتحاد و انسجام ملت ایران انجام شد لذا آمریکا و ایادی وابسته همواره از وحدت و اتحاد ملت ایران در هراس است و برای صدمه زدن به این اتحاد در تلاش هستند.

مشاور استاندار در امور اهل سنت تصریح کرد:حضور باشکوه ملت در راهپیمایی ۲۲بهمن نشان داد که مردم همیشه گوش به فرمان ولایت فقیه هستند و برای حفظ انقلاب خود تلاش می کنند.

حاج آخوند میرزاعلی خاطر نشان کرد: حضور مردم همیشه در صحنه نشان از حمایت قاطع آنان از انقلاب اسلامی است چرا که این انقلاب برای مردم ما آرامش و امنیت را به ارمغان آورده است.

وی اذعان داشت: ما همواره با قدردانی از این نعمات، پشتیبان انقلاب و رهبری هستیم و بیزاری و تنفر خود را بار دیگر از دشمنان انقلاب و مسلمانان نشان می دهیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست