• تاریخ: ۱۳۹۵-۱۰-۱۹
  • شناسه خبر: 21942
  • 177 بازدید

زنگ انتخابات در گلستان نواخته شد

ارکین نیوز-با برگزاری نخستین جلسه ستاد انتخابات گلستان، زنگ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان به صدا درآمد. رئیس ستاد انتخابات استان در این نشست گفت: برای ...

82379290-71310952

ارکین نیوز-با برگزاری نخستین جلسه ستاد انتخابات گلستان، زنگ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان به صدا درآمد.

رئیس ستاد انتخابات استان در این نشست گفت: برای برگزاری مطلوب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۱ فرآیند برنامه ریزی شده که از یازدهم اسفند با معرفی معتمدین جهت تشکیل هیأت اجرایی مرکزی توسط وزیر کشور آغاز و در ۲۹ اردیبهشت ۹۶ با برگزاری انتخابات به پایان خواهد رسید.

علی اصغر طهماسبی ادامه داد: از ۲۲ فروردین با دستور شروع انتخابات توسط وزیر کشور ، در مدت سه روز هیات های اجرایی تشکیل خواهند شد.

وی بیان کرد: همچنین جهت برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ۱۹ فرایند مد نظر است که اولین آن با تشکیل ستاد انتخابات در وزارت کشور آغاز شد و فرایند دوم از ۲۵ اسفند با صدور دستور شروع انتخابات توسط وزیر کشور اجرایی می شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اضافه کرد: ثبت نام داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری از ۲۲ لغایت ۲۶ فروردین ماه به مدت ۵ روز خواهد بود و داوطلبانی که صلاحیت آنها توسط شورای نگهبان تأیید شود می توانند از ۸ لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه به مدت ۲۰ روز تبلیغات داشته باشند.

طهماسبی اضافه کرد: مدت تبلیغات برای نامزدهای تأیید صلاحیت شده انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز از ۲۱ لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه به مدت ۷ روز خواهد بود.

وی ادامه داد که برگزاری یک انتخابات پرشور، سالم و با مشارکت حداکثری هدف اعضای ستاد انتخابات استان گلستان به تبعیت از وزارت کشور خواهد بود.
روابط عمومی استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *