• تاریخ: 2016-02-06
  • شناسه خبر: 14329
  • 1,181 بازدید

زمین والیبال ساحلی آق قلا افتتاح شد ولی زحمتکشان کجایند؟!

ارکین نیوز-بالاخره روز موعود فرا رسید و زمین والیبال ساحلی شهر آق قلا نیز مثل پروزه های دیگر این شهرستان در ایام مبارک دهه فجر با حضور مهندس مرگدری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار،دکتر طیبی مدیر کل و ...

ارکین نیوز-بالاخره روز موعود فرا رسید و زمین والیبال ساحلی شهر آق قلا نیز مثل پروزه های دیگر این شهرستان در ایام مبارک دهه فجر با حضور مهندس مرگدری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار،دکتر طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان،الیاس هیوه چی فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان آق قلا افتتاح گردید.

این زمین ساحلی در سال ۹۳به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع توسط شهرداری و شورای اسلامی به اداره ورزش و جوانان شهرستان اهداء گردیدو با همت ملی پوش والیبال شهرمان آق محمد سلاق در دهه فجر امسال با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان توسط حاج حمید موحد آماده بهره برداری گردید.

لازم به ذکر است این زمین ساحلی دارای دو زمین استاندارد و یک زمین گرم کردن ورزشکاران،مطابق با استاندارد فدراسیون والیبال کشور،سرویس های بهداشتی ،جایگاه تماشاگران و پروژکتور می باشد.

اما جای تعجب این است که برای افتتاح این زمین ساحلی متاسفانه آق محمد سلاق رییس هیات والیبال شهرستان آق قلا ، ملی پوش این رشته و زحمتکش و متولی این زمین که واقعا با همکاری دیگر دوستان خود زحمات زیادی جهت به سرانجام رسیدن این زمین کشیدند دعوت نشده است.

آق محمد سلاق طی تماس خبرنگار ارکین نیوز گفت:اگر مسئولین امر با بنده مشکلی داشتند لااقل کسانی که غیر از من برای این زمین زحمت کشیدند را دعوت می کردند.

وی افزود:من با فدراسیون والیبال هماهنگی های لازم را انجام داده بودم تا در روز افتتاح این زمین در کنار مسئولین محترم استانی و شهرستانی ، مسئول کمیته والیبال ساحلی کشور را دعوت نماییم و از ظرفیتهای وی استفاده کرده و همچنین از زحمات این خیر آق قلایی نیز تقدیر بعمل آوریم ولی متاسفانه….

این ملی پوش والیبال اظهار داشت:هیجگونه کمک و هزینه ای از طرف اداره ورزش و دیگر ارگانها برای ساخت این زمین نشده و کل هزینه ها از طرف خیر آق قلایی حاج حمید موحد انجام گرفته است.

سلاق در پایان از زحمات شهردار و اعضای شورای شهر جهت واگذاری زمین ،هوز سقر،ارازمحمد قریشی دبیر هیات والیبال ،مهندسین عبدالرحیم یلمه،امین گرکز،وهاب یلقی،گری و کارکنان شهرداری بخصوص ایوب پوری،حاجی صحنه و احد راننده ماشین های سنگین شهرداری که انصافا شبانه روزی زحمت کشیدند تقدیرنمود.

حلوا را حکیم می خورد شلاق را یتیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست