• تاریخ: 2016-01-20
  • شناسه خبر: 13508
  • 529 بازدید

رییس هیات والیبال آق قلا:۳ زمین والیبال ساحلی آق قلا آماده بهره برداری است

ارکین نیوز- با نزدیک شدن به اتمام مراحل زیرسازی و آماده شدن زمین های والیبال ساحلی آق قلا، این مجموعه ساحلی در ایام دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید. رییس هیأت والیبال آق قلا در گفت و گو با گلشن مهر، با اشاره به ا ...

ارکین نیوز- با نزدیک شدن به اتمام مراحل زیرسازی و آماده شدن زمین های والیبال ساحلی آق قلا، این مجموعه ساحلی در ایام دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

رییس هیأت والیبال آق قلا در گفت و گو با گلشن مهر، با اشاره به اهدای زمین مورد نظر برای ساخت این مجموعه والیبال ساحلی از سوی شهرداری و شورای شهر آق قلا، اظهار کرد: برای ساخت این مجموعه از سوی «حمید موحد» خیّر ورزش آق قلا حدود یکصدوپنجام میلیون تومان هزینه شده است.

«آق محمد سلاق» افزود: برای این مجموعه که شامل سه زمین ساحلی، جایگاه تماشاچی مسقف و سرویس بهداشتی است دو زمین هر یک به ابعاد ۲۵*۱۷ مترمربع برای مسابقه و یک زمین به ابعاد ۲۰*۱۲ مترمربع برای گرم کردن بازیکنان و تمرین احداث شده است.او ادامه داد: مراحل اول و دوم اجرای این پروژه شامل خاکبرداری و تسطیح، جدول کشی دور زمین ها و زیرسازی بوده و تا پایان هفته جاری نیز فاز یک سکوهای تماشاچیان به اتمام می رسد.او تصریح کرد: این سکوها به طول ۱۲ مترمربع در چهار ردیف ساخته شده است.
به گفته این عضو اسبق تیم ملی والیبال ساحلی ایران، بالغ بر ۳۰ میلیون تومان از هزینه های صورت گرفته برای ساخت این پروژه مربوط به نصب نورافکن بوده است.«سلاق» یادآور شد: با داشتن نورافکن، استفاده از این زمین ها برای تمرین و مسابقات در تاریکی شب نیز به خوبی اماکن پذیر خواهد بود.

رییس هیأت والیبال آق قلا با اشاره به جایگاه تماشاچیان این مجموعه خاطرنشان کرد: قرار است تمام سکوهای تماشاچیان در این مجموعه مسقف باشد که این کار در فازهای بعدی به اجرا درخواهد آمد.

او ضمن اشاره به مشاوره کارشناسان فدراسیون والیبال در اجرای این پروژه، بیان کرد: این زمین ها با استانداردهای بین المللی زمین والیبال ساحلی ساخته شده است و ما با اولویت والیبال ساحلی، در همکاری با دیگر رشته های ورزشی ساحلی اعلام آمادگی می کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست