• تاریخ: 2019-01-10
  • شناسه خبر: 27803
  • 160 بازدید

حکیم موحد: مسئولین استان تعامل بیشتری با خیرین داشته باشند

ارکین نیوز- رییس مجمع خیرین شهرستان اق قلا با تاکید اینکه مسئولین استان تعامل بیشتری با خیرین داشته باشند، اظهار کرد:ما علاوه بر انجام کارهای ساخت مراکز خدماتی و بهداشتی به نوعی پای حرف مردم می نشینیم و حرف آنان رابه مسئ ...

ارکین نیوز- رییس مجمع خیرین شهرستان اق قلا با تاکید اینکه مسئولین استان تعامل بیشتری با خیرین داشته باشند، اظهار کرد:ما علاوه بر انجام کارهای ساخت مراکز خدماتی و بهداشتی به نوعی پای حرف مردم می نشینیم و حرف آنان رابه مسئولین می رسانیم.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،حاج حکیم موحد در نشست مجمع خیرین ورزش و سلامت استان که با حضور استاندار و مجمع خیرین ورزش و سلامت استان برگزار شد، گفت: طبق توافقی که با دانشگاه علوم پزشکی گلستان منعقد شده یک خیر آق قلایی ۶ ماهه تعهد اجرای فاز اول درمانگاه شماره یک آق قلا را انجام داده ولی متاسفانه دانشگاه هنوز به تعهدخود عمل نکرده و این درمانگاه چندسال است که به کندی پیش میرود.

وی با اشاره به اینکه بعضی از مسئولین خیرین را بعنوان عابر بانک می شناسند، افزود: تاکنون تعداد حدود ۸۰۰نفر از بیماران بی بضاعت توسط صندوق خیریه شفااین مجمع از بیمارستان آق قلا ترخیص شده اند.
1546966092_1546960783566
رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان آق قلا ضمن انتقاد از بعضی مسئولین که سنگ اندازی در کارهای مجمع دارند گفت:درمانگاه اورژانس جاده ای قره بلاغ که قرار بود توسط یک خیر با هزینه ای بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان کلنگ زنی شود، بعلت بروکراسی اداری و نامه نگاریهای زیاد که سه سال طول کشید ، کنسل شده است.

وی افزود:با توجه به همکاری های خوبی که مجمع خیرین با دانشگاه علوم پزشکی استان دارد،مسئولین در عزل و نصب ها نظر مجمع خیرین را هم ملاک عمل قرار دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست