• تاریخ: 2019-01-05
  • شناسه خبر: 27759
  • 537 بازدید

رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا معرفی شد

ارکین نیوز-آیین تکریم و معارفه رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا با حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و امانگلدی ضمیر فرماندار آق قلا درظهر شنبه ١۵ دی ماه در فرمانداری آن شهرستان برگزار شد. به گزارش روا ...

ارکین نیوز-آیین تکریم و معارفه رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا با حضور عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و امانگلدی ضمیر فرماندار آق قلا درظهر شنبه ١۵ دی ماه در فرمانداری آن شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، طی حکمی از سوی عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان «مرجان طریک» به عنوان نخستین بانوی ترکمن در دستگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برای تصدی ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر آق قلا معرفی شد.

در این آیین تکریم و معارفه از زحمات «عبدالرضا کلته» رییس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آق قلا نیز با اهدای لوح تقدیر و هدیه از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و فرمانداری آق قلا تجلیل به عمل آمد.

یادآوری می شود «مرجان طریک» دارای مدرک کارشناسی ارشد پژوهش هنر است و تا پیش از این در معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به عنوان کارشناس امور سینمایی مشغول به خدمت بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست