• تاریخ: 2018-06-30
  • شناسه خبر: 26587
  • 315 بازدید

روند افزایش دما تا دوشنبه ادامه دارد

ارکین نیوز-معاون پیش بینی و توسعه هواشناسی گلستان با اشاره به اینکه روند افزایش دما تا دوشنبه در سطح استان ادامه دارد، گفت: در این مدت بخش هایی از استان دمای بالای ۴۵ درجه را تجربه می کنند. محمدرضا رحمان‌ نیا در گفت‌ و گ ...

ارکین نیوز-معاون پیش بینی و توسعه هواشناسی گلستان با اشاره به اینکه روند افزایش دما تا دوشنبه در سطح استان ادامه دارد، گفت: در این مدت بخش هایی از استان دمای بالای ۴۵ درجه را تجربه می کنند.

محمدرضا رحمان‌ نیا در گفت‌ و گو با ایسنا-منطقه گلستان اظهار کرد: با توجه به استقرار الگوی تابستانه در سطح استان در روز گذشته در گرمترین ساعات بیشینه دما در سواحل استان بین ۳۲ تا ۳۶ درجه و در مناطق دیگر استان بین ۴۱ تا ۴۴ درجه بود.

وی افزود: در این روز گنبد کاووس، اینچه برون و کلاله با بیشنیه دمای ۴۴ درجه گرمترین شهرهای استان بودند. بیشینه دما در گرگان مرکز استان نیز ۴۱ درجه به ثبت رسید.

رحمان نیا تصریح کرد: بر اساس الگوی های پیش یابی انتظار داریم با تقویت این وضعیت از امروز تا روز دوشنبه روند افزایش دما را در بخش های مختلف استان داشته باشیم به طوری که در گرم ترین ساعت در مناطق شمال، شمال گنبد و برخی از شهرهای شرقی استان دماهای بیش از ۴۵ درجه را تجربه کنند.

معاون پیش بینی و توسعه هواشناسی گلستان با بیان اینکه از روز سه شنبه به تدریج وضعیت به حالت عادی خودش باز می گردد، خاطرنشان کرد: تا پایان هفته بارشی را در استان نخواهیم داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست