• تاریخ: 2018-02-02
  • شناسه خبر: 25297
  • 220 بازدید

رقابت ۴۷ راس اسب در هفته ۲۴ مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس

ارکین نیوز- هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز جمعه با رقابت ۴۷ راس اسب و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد. این هفته از مسابقات در شش دور مختلف و ...

ارکین نیوز- هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس عصر روز جمعه با رقابت ۴۷ راس اسب و با حضور مشتاقان این ورزش اصیل منطقه در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

این هفته از مسابقات در شش دور مختلف و در مسافت های ۱۰۰۰، ۱۲۰۰ و ۱۶۰۰ متر برگزار شد و در کورس نخست که مخصوص اسب های تروبرد سه تا چهار ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیاز بود اسب لیدی هج عنوان نخست را از آن خود کرد و اسب های دایانا هج و رویال کلاسیک به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در کورس دوم رقابت اسب های دوخون دو ساله ۸ تا ۱۲ امتیاز برگزار شد که عنوان قهرمانی آن به اسب سردار بندر رسید، اسب وروجک گمیشان دوم شد و اسب ایلیا نیز عنوان سوم را صاحب شد.

اسب های دوخون سه تا چهار ساله ۲۴ تا ۳۲ امتیاز برگزار کننده دور سوم هفته بیست و چهارم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس بودند که در انتها اسب های کوانتوم ، ژاکلینا و سامرسا به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

کورس چهارم مخصوص اسب های دوخون سه تا پنج ساله صفر تا ۴ امتیاز بود که در پایان اسب تاتیانا زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و اسب های گلدلیدی و اوکی ناز عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

مشتاقان ورزش اسبدوانی در کورس پنجم این هفته از مسابقات شاهد رقابت اسب های تروبرد دو ساله ۸ تا ۱۴ امتیاز بودند که در آن اسب بای بای گزل به عنوان قهرمانی رسید و اسب های سرخان هج و ریوآچا به مقام های دوم و سوم رسیدند.

اسب بای بای قهرمان کورس ششم در بین اسب های دوخون سه تا پنج ساله هندیکاپ شد و در پی او اسب های کومانچی و عالم ناب به عناوین دوم و سوم دست یافتند.

در پایان این مسابقات مبلغ ۸۵۴ میلیون ریال به عنوان جایزه به صاحبان اسب های برنده تعلق گرفت/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست