• تاریخ: 2015-10-18
  • شناسه خبر: 9504
  • 772 بازدید

رجبی: حق تضعیف‌شده مربیان پیش دبستانی بازگردانده خواهد شد

ارکین نیوز-رئیس مجمع نمایندگان گلستان با مربیان پیش‌دبستانی معترض این استان دیدار کرد. عبدالکریم رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه به بیان جلسه مجمع نمایندگان گلستان با مربیان پیش‌دبستانی این استان که مقابل استانی به نشا ...

ارکین نیوز-رئیس مجمع نمایندگان گلستان با مربیان پیش‌دبستانی معترض این استان دیدار کرد.

عبدالکریم رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه به بیان جلسه مجمع نمایندگان گلستان با مربیان پیش‌دبستانی این استان که مقابل استانی به نشانه اعتراض تجمع کرده بودند پرداخت و از پیگیری و پوشش اخبار واقعی خصوصاً اعتراض مربیان پیش‌دبستانی از خبرگزاری‌های استان تقدیر کرد.

وی گفت: وظیفه نمایندگان به‌عنوان انتخاب‌شدگان همین مردم تلاش برای احقاق حقوق آنان است و حقیر به‌عنوان نماینده و رییس مجمع نمایندگان بر این خواسته جدی وارد شدم که اگر حقی تضعیف‌شده در جهت بازگرداندن آن از تمام ظرفیت‌ها بهره بگیریم.

به گفته نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی جلسه و حضور در جمع مربیان پیش‌دبستانی و همچنین مشمولین خرید خدمت روز شنبه ۲۶مهرماه در محل اداره کل آموزش‌وپرورش با حضور مدیرکل این سازمان در این راستا و روبرو شدن عزیزان و نمایندگان با دستگاه اجرایی آموزش‌وپرورش برگزاری شد.

وی تصریح کرد: در این جلسه علت عدم به‌کارگیری مربیان بهداشت و همه داوطلبان بررسی و موارد صورت‌جلسه شد که رونوشت آن در اختیارم است که طبق آن یکشنبه آینده اقدامات وزارتی به عمل خواهد آمد.

رجبی اظهار داشت: همچنین در این موضوع استفساریه ای با امضا این‌جانب و۸۱ نفر از نمایندگان مجلس با طرح دوفوریتی به صحن آمده است که حق تضعیف‌شده مربیان بازگردانده خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست