• تاریخ: 2018-08-14
  • شناسه خبر: 26861
  • 131 بازدید

رتبه چهارم گلستان در اعزام ورزشکاران به بازی‌های آسیایی جاکارتا

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از جایگاه چهارم گلستان در اعزام ورزشکاران به بازی‌های آسیایی جاکارتا خبر داد بهمن طیبی بعد از ظهر امروز در مراسم بدرقه ملی‌پوشان و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی اعزامی به مسابقات بازی‌ ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان گلستان از جایگاه چهارم گلستان در اعزام ورزشکاران به بازی‌های آسیایی جاکارتا خبر داد

بهمن طیبی بعد از ظهر امروز در مراسم بدرقه ملی‌پوشان و اعضای کادر فنی تیم‌های ملی اعزامی به مسابقات بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا اظهار کرد: استان گلستان از نظر اعزام ملی‌پوشان به این مسابقات استان چهارم کشور است.

وی ادامه داد: استان گلستان با ۲۷ ورزشکار در مسابقات آسایی و پاراآسیایی جاکارتا شرکت خواهد کرد که در دوره گذشته بازی‌های آسیایی گلستان ۱۹ نماینده در تیم‌های ملی داشته که رشد ۳۶ درصدی را در این بخش نشان می‌دهد

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان تصریح کرد: در حالی که در مسابقات آسیایی اینچئون کره‌جنوبی، گلستان در پنج رشته نماینده داشته، در بازی‌های آسیایی جاکارتا، گلستان در ۱۳ رشته ورزشکار دارد.

طیبی گفت: امیدوارم در پایان این مسابقات، ورزشکاران گلستانی در تیم‌های ملی با مدال‌های خوش رنگ به ایران اسلامی بازگردند و به طور قطع در حد توان مراسم استقبال و تقدیر از این قهرمانان در استان برگزار خواهد شد.

گفتنی است، این مراسم با حضور معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان و استاندار گلستان در هتل المپیک تهران برگزار شد/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست