• تاریخ: 2019-01-14
  • شناسه خبر: 27896
  • 188 بازدید

آیت ا.. نورمفیدی: راه آهن اینچه‌برون، گنبدکاووس، شاهرود راه‌اندازی شود

ارکین نیوز-نماینده ولی‌فقیه در گلستان گفت: وحدت مردم استان گلستان باعث می‌شود همیشه دست رد به توطئه‌های دشمنان بزنند و مردم استان گلستان همیشه قدردان انقلاب بوده و خواهند بود. آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی امروز در مراسم دید ...

ارکین نیوز-نماینده ولی‌فقیه در گلستان گفت: وحدت مردم استان گلستان باعث می‌شود همیشه دست رد به توطئه‌های دشمنان بزنند و مردم استان گلستان همیشه قدردان انقلاب بوده و خواهند بود.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی امروز در مراسم دیدار مردمی رئیس جمهور با مردم استان گلستان در گنبدکاووس ضمن عرض خیرمقدم به حجت‌الاسلام حسن روحانی و هیئت همراه، اظهار کرد: استان گلستان مظهر و نماد همدلی، وحدت و یکپارچگی امت اسلامی اعم از اقوام و فرق و مذاهبی است که در کمال صفا و صمیمیت در کنار هم زندگی می کنند.
وی با بیان اینکه در اوایل انقلاب اسلامی گروه‌های وارداتی وارد استان شدند تا اوضاع استان را به هم بریزند، افزود: امروز هم از بیرون مرزهای کشور در صدد هستند تا نعمت بزرگ الهی وحدت را از ما در استان گلستان بگیرند.
نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تاکید بر اینکه امیدواریم مردم انقلابی گلستان بار دیگر همچون ابتدای انقلاب دست رد بر سینه دشمنان نظام خواهند زد.

نورمفیدی با اشاره به اینکه مردم ما مردم بسیار خوب و قدرشناسی هستند، اضافه کرد: مردم پیشرفت‌های فناوری، عزت و استقبال را می‌بینند و قدردان این نعمت‌ها که با زحمت همه مردم و مسؤلان به دست آمده هستند.

وی با بیان اینکه مشکلات این روزها از جمله گرانی، بیکاری و … مردم بسیار خوب ما را نگران کرده است، خاطرنشان کرد: انتظار مردم ما این است که با تائیدات الهی و زحمات هیئت دولت این مشکلات را که همه را رنج می‌دهد رفع شود.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به اینکه تقاضای مردم این منطقه که به بنده منتقل شده است در چند محور خلاصه می‌شود، تصریح کرد: منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون از خواسته‌ها اصلی مردم است که انتظار دارند هر چه زودتر اجرایی شود.

نورمفیدی با تاکید بر اینکه راه آهن اینچه‌برون، گنبدکاووس به شاهرود و اتصال آن به بندرعباس خواسته دیگر مردم گنبدکاووس است، ادامه داد: بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی و مرکز جامع سرطان نیز از تقاضاهای مردم این منطقه از هیئت دولت است.

وی با اشاره به مشکل آب در مناطق مرزی گنبدکاووس که در شرایط خوبی نیست، تاکید کرد: مردم با توجه به مسائل اقتصادی درخواست بررسی این موضوع و تضمینی امیدوار کننده هستند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با اشاره به اینکه افتتاح رسمی سد نرماب انشاالله بخشی از این مشکل را حل می‌کند، افزود: آب این سد برای چهار شهرستان و بیش از ۱۰۰ روستا قابل استفاده خواهد بود.

نورمفیدی با بیان اینکه مسوولان باید قدردان این مردم باشند و حضور همیشگی آنها را در صحنه قدر بدانند، گفت: مردم امروز با استقبال پرشور از رئیس جمهور وابستگی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان دادند/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست