• تاریخ: 2018-10-31
  • شناسه خبر: 27329
  • 85 بازدید

راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در ۳۵ نقطه استان گلستان برگزار می‌شود

ارکین نیوز-دبیر ستاد اجرائی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلستان با بیان این که تظاهرات روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در ۳۵ نقطه از استان برگزار می‌شود، گفت: تظاهرات سراسری و ضد استکباری ۱۳ آبان از ساعت ۹.۳۰ از می ...

ارکین نیوز-دبیر ستاد اجرائی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گلستان با بیان این که تظاهرات روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در ۳۵ نقطه از استان برگزار می‌شود، گفت: تظاهرات سراسری و ضد استکباری ۱۳ آبان از ساعت ۹.۳۰ از میدان شهرداری تا مصلی گرگان برگزار می‌شود.

نجیب الله تاری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم “روز ملی مبارزه با استکبار جهانی” در روز یکشنبه ۱۳ آبان امسال با حضور همه اقشار امت اسلامی با هدف حفظ و زنده نگهداشتن یکی از بارزترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی “استکبار ستیزی”، در مقطع حساس و سرنوشت‌ساز کنونی به لحاظ تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه با محوریت شیطان بزرگ؛ آمریکای جهان‌خوار و تحمیل جنگ ترکیبی روانی، اقتصادی و عملی علیه نظام مقدس اسلامی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در آستانه ۴۰ سالگی نظام کارآمد جمهوری اسلامی ایران قرار داریم، افزود: دشمنان قسم خورده این نظام الهی در چّله انقلاب، یک بار دیگر از سوی مردم متدین، فهیم و زمان شناس ایران اسلامی، تو دهنی خواهند خورد و دنیا نظاره‌گر حضور پرشور امت ولایی در یک همایش عظیم و تاریخی خیابانی یعنی راهپیمائی سراسری یوم الله ۱۳ آبان است.

تاری تصریح کرد: تظاهرات پیام‌دار روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در ۳۵ نقطه از استان گلستان برگزار می‌شود.

دبیر ستاد اجرائی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان گلستان افزود: به لحاظ شرایط حساس کنونی و مقابله با یاوه‌گوئی‌های استکبار جهانی و ایادی حلقه به گوش آنان در منطقه، ضمن اینکه دانش آموزان و دانشجویان حضور پرشور و حماسی خواهند داشت، همه اقشار مردم میهن اسلامی به عنوان تکلیف دینی و آموزه قرآنی در مراسم شرکت خواهند کرد.

وی خاطر نشان کرد: مراسم راهپیمائی شهر گرگان را از ساعت ۹٫۳۰ صبح و از میدان شهرداری به سمت خیابان شهدا، چهار راه شهدا، مصلی وحدت گرگان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ادیانی، رئیس سازمان عقیدتی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران است/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست